top of page

Chcete darovat ženě nevšední zážitek? Darujte jí glamour focení.

Aktualizováno: 8. 7.


Jste milovníci nezapomenutelných dárků a zážitků? Všichni se snažíme překvapit své milované. Ale co darovat ženě, která vlastně všechno má?

Dnes se ponoříme do světa Glamour focení a prozkoumáme, proč je to ten nejlepší dárek pro vaši milovanou. Na co kupovat další šperky nebo květiny, když můžete darovat zážitek, který ji rozjasní a přinese nezapomenutelné chvíle? Podíváme se na to, proč by mohl být dárek focení v ateliéru to pravé ořechové.
Být středem pozornosti

Není nic, co by udělalo ženu šťastnější, než pocit, že je středem pozornosti. Glamour focení ji postaví do role modelky na obálku módního časopisu. Ať už je to pro ni nový zážitek nebo je zkušená v této oblasti, v ateliéru se bude cítit jako pravá hvězda. A nenechte se zmást, užije si to opravdu každá žena. I ta, co tvrdí, že není ráda středem pozornosti.


Zábava, Smích, Pohoda

Focení v ateliéru je především radostnou záležitostí. Stačí se podívat na fotografy, jak se snaží dostat to nejlepší z každého okamžiku, a během toho se smějí a tvoří uvolněnou atmosféru. Z focení vzniknou nádherné životní fotografie, ale především jde o příležitost k uvolnění, užít si to, udělat si den sama pro sebe. Nechte vaši ženu zažít radost z těchto okamžiků, načerpat zpět její ztracenou ženskou sílu. Focení je dámská jízda. Spolu s vizážistkou a fotografkou si užije pohodové odpoledne a hned bude každodenní život o kus lepší.


Sebevědomí ženy je křehké

Glamour focení není jen o fotografiích, ale také o posílení sebedůvěry. Každá žena má něco, co ji dělá jedinečnou a krásnou. Focení v ateliéru dokáže zachytit tu jedinečnost a vrátit vaší ženě větší sebedůvěru.

Při prohlížení výsledných snímků si uvědomí, že ještě krásnější, než si myslela.


Vzpomínky, které nevyblednou

Klasické dárky mohou zapadnout do zapomnění, ale vzpomínka z Glamour focení zůstane živá navždy. Fotografie zachytí nejen krásu, ale také pocity, které se vázaly k danému okamžiku. A za 10, 15 let tyhle zážitky zůstanou jako něco, co můžete společně sdílet a na co bude žena ráda vzpomínat.

Z Ateliéru Šebestová si žena odnese nádherný elegantní Fólio Box, kde bude mít uschované všechny retušované fotografie, které z focení vybrala. Vytištěné, zarámované v paspartě. Životnost tisku 100 let..:-)

V záři reflektorů, Strike a Pose!

Ještě zvažujete konzervativní a obvyklé dárky, když můžete dát něco, co opravdu zazáří?

Glamour focení dopřeje vaší ženě něco speciálního. Udělejte z vašeho dárku nezapomenutelný zážitek a sledujte, jak vaše žena září nejen ve světlech reflektorů, ale ve světle své vlastní krásy!204 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page