top of page
  • Obrázek autoraFotografka Šebestová

Co je to GLAMOUR?

Aktualizováno: 14. 8. 2022

Lidé si často myslí, že glamour styl znamená něco sprostého, že půjde o nahotu, jako přebal na filmech pro dospělé. Není tomu tak.

Glamour fotografie se snaží zachytit ženu. A to tím nejlepším možným způsobem. Tak aby vypadala přitažlivá. Glamour stylu může být dosaženo pomocí spodního prádla, částečně zakryté nahoty, ale modelka může mít i letní šaty, nebo například froté župan. Cílem je, neodvádět pozornost oblečením a vystavit na obdiv modelčinu smyslnost a krásu.

Každá žena má v určitý okamžik, kdy je nejkrásnější. Práce glamour fotografky je rozpoznat tento moment a zachytit jej. Výsledný snímek pak bude navždy sloužit jako nádherná ilustrace krásy dotyčné ženy.

glamour focení v ateliéru Šebestová
co je to glamour?

Jak se na focení Glamour vybavit?


Noční košilka, podvazky, punčochy, sexy spodní prádlo. To vždy dokáže pozvednout váš sexy vzhled.

Proto nezapomeňte přibalit sebou do kufru co nejvíce odvážných kousků prádla. Důvod je jasný, minimum oblečení je téměř vždy lepší než žádné oblečení. Oblečená neoblečená.

Dalším důvodem proč si vzít na focení korzet, může být skrytí malých nedostatků. V noční košilce, nebo korzetu stahujícím bříško, bude vaše tělo vypadat ladně a sexy.


Kromě glamour fotografií si můžete v Ateliéru Šebestová nechat vyfotit i umělecké akty nebo boudoir.

bottom of page