top of page
  • Obrázek autoraFotografka Šebestová

Glamour focení: Dárek pro ženu

Aktualizováno: 29. 4.


v ateliéru bude fotit žena
Glamour focení a focení aktů

Přemýšlíte nad dárkem pro ženu?


Blíží se Vánoce? Máte výročí svvatby ?Glamour focení pro vaší ženu k narozeninám? Jaká bude její reakce, až jí poukaz na focení předáte? No, určitě nebude fádní. Může skákat metr vysoko a být nadšená od samého začátku, ale stejně tak vám může říct, že jste se asi zbláznil..:-) Tak či tak vam slibuji, že si focení nakonec užije. A výsledné fotky potěší nejen vás, ale především jí.


kupte své ženě zážitek ve fotoateliéru
glamour focení u Šebestová


Když chce dát svůdné a hravé akty žena muži

Zavolejte fotografce a domluvte si termín. Objednáte li si termín na říjen/listopad. Fotky budete mít hotové do Vánoc. Většinou jsou do 2-4 týdnů od focení. Zbyde vám ještě dostatek času z fotky nechat vyrobit obraz do ložnice, sexy kalendář do kanceláře a nebo luxusní kožený album, případně fotoknihu.


Když dává focení jako dárek muž ženě

E-shop s dárkovými poukazkami najdete v záhlaví pod ikonou dárečku. Poukaz je možné zakoupit on-line, pošlu vám jí pohodlně poštou, nebo přes zásilkovna.

Kupujete vánoční dárky pravidelně až 23.12? Poukázku je možné vyzvednout i osobně. Po domluvě s fotografkou lze předat na Žižkově u ateliéru, prosím uvést do objednávky osobní vyzvednutí, a že na poukázku spěcháte.
bottom of page