st 23. 12. | 990Kč za ON-LINE kurz 3 hodiny

L1 - Naučte se správně pózovat

Naučíme se a prakticky si ukážeme jak napózovat ženu, třeba svou přítelkyni nebo kamarádku tak, aby vypadala na fotce skvěle. Co nejlichotivěji. I krásná štíhlá žena se dá nafotit opravdu nehezky. A naopak, i žena s ne zcela ideální a symetrickou postavou, se dá během pár sekund napózovat nádherně.
Zakázat přihlašování
L1 - Naučte se správně pózovat

Čas a místo

23. 12. 2020 12:00 – 15:00
990Kč za ON-LINE kurz 3 hodiny

O události

Pózování je celkem rozsáhlá disciplína a jeden by řekl, že je to věc fotografovaného objektu. Jenomže sama se dokáže napózovat modelka, manekýnka. Ale my se snažíme zachytit co nejkrásněji naše blízké. A ti jsou povolaním od modelek ve většině případů tisíce mil daleko. Je celkem dost fotografických kurzů o tom, jak fotit. A jak nastavit fotoaparát. Ale jak nastavit svou přítelkyni, nebo své blízké? Kde najít informace o tom, jak by se mělo pózovat?

A proto jsme se rozhodli pro specifický 3 hodinový kurz, kde se budeme věnovat jen pózování. A jestli se vám zdá, že pózování  je vlastně celkem snadná činnost, tak vás vyvedeme z omylu. Praxe amatérského fotografa je většinou taková, že většinou fotografovaný objekt buďto ustrne, nebo se za něco snaží schovat, a nebo když už se rozhodne zapózovat, má co dělat s hodně strnulými a podivnými pózami.

Stejně jako například u kompozice, i v případě pózování se jedná o velmi subjektivní hodnocení. Samozřejmě, každému se líbí něco jiného. Ale i tady platí, že je dobré mít v malíku pár nacvičených standardních póz. Ty pak mohou sloužit jako dobrý odrazový můstek pro další experimentování. Když už nic jiného, tak se společně zasmějete, až budete své přítelkyni svůdnou pózu ukazovat.

A na co konkrétně se zaměříme? 

glamour a boudoir focení

svatební pózování, čili dvojportrét

pózy na celou postavu i portrét pro ženy

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • Vstunenka
    CZK 990
    CZK 990
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost