Focení aktů a glamour si užijete

Zvýšíte si sebevědomí

Objevte své smyslné já a užijte si den jako modelka. Odhoďte pochybnosti stranou a pojďte do toho! Po 15 minutách focení se přistihnete, jak si focení užíváte. Glamour focení není jen pro hubené dvacítky. V Ateliéru Šebestová se fotí nejčastěji ženy kolem 35-40 let.

Glamour fotky jen pro vaše oči

Hlavně aby se mé fotografie nikde neobjevily. To bývá nejčastější obava žen, které zvažují pořídit si své vlastní sexy glamour, nebo akt fotografie.

Fotografie které v ateliéru Šebestová vzniknou, jsou jen vaše. A jen pro vás. Vaše osobní galerie nafocených fotek je přístupná pouze vám. Celý proces vzniku vašich glamour fotografií je v rukách 1 osoby, a to fotografky. Od samotného focení, přes retušování snímku až po finální tisk papírové podoby fotek.

Rozpálíte svého partnera až to zajiskří

Svůdné fotky v prádle vašeho partnera zajisté potěší. Proberte manžela ze stereotypu

a darujte mu fotky, které by od vás nečekal. 3,2,1... Jdeme na to. A zkusíme i akt.

Fotit bude žena

 Stojíte v ateliéru a koukáte na sebe do zrcadla.  S make-upem, v prádle které normálně nenosíte. Pomyslíte si.. Ještě že mě nebude fotit chlap! Fotografie aktů od Petry Šebestové se vyznačují jemným a nevulgárním pojetím a zároveň profesionální kvalitou. Uvolněná atmosféra při focení zajistí ty správné výrazy. Nakonec se odvážíte nafotit i fotky, do kterých ani netušíte že byste mohla jít. Při pózování vám fotografka poradí kam dát ruce, kam se podívat, co s nohama. Na vás bude výraz.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Mohlo by se hodit:

FAQ

Blog

© 2019 by Petra Šebestová

petra@ateliersebestova.cz