Fotoateliér
v centru Prahy

012.jpg

Svůdné a dráždivé fotky ve spodním prádle. Najděte odvahu a inspirujte sebe i manžela.

GLAMOUR

atelier_sebestova_foceni_aktu_edited_edited.jpg
Petra Rose Šebestová

Focení je tvůrčí proces. Neustále se učím a zlepšuji. Fotím už přes 10 let a můžu říct jediné.. I love my job! :-)

Pojďme spolu vytvořit bublinu v čase. Zachytit ten jemný sotva postřehnutelný okamžik. Který je jedinečný a už se nebude opakovat.

Narodilo se vám miminko? První rok je doslova nabitý chvílemi, které stojí za to zastavit aspoň na fotkách.

Budeme fotit svatbu? Fotky jsou to jediné, co vám svatební den po letech připomene. Co vám zůstane. 

Fotit můžeme těhotenské bříško, nebo svůdné glamour fotky. Jsem připravená zachytit kouzlo okamžiku. Vaše kouzlo. Pojďme spolu vytvořit fotky, které vám budou po zbytek života dělat radost.

petra_sebestova.jpg

Těhotenské focení
a boudoir focení

Ať už se rozhodnete pro focení venku nebo v ateliéru, focení je zážitek, který si většinou dopřejeme jen párkrát za život. ​Proto je dobré, se na focení připravit.. Fotografka vám vždy poradí pózu. Jak si stoupnout, kam dát ruce, náklon hlavy. Na vás bude výraz. A ten si klidně můžete trénovat doma před zrcadlem. Nebo při selphie..:-) 

Neváhejte a vyražte si koupit něco nového na sebe. Každému sluší bílá barva. U rodinného focení v ateliéru jsou to většinou fotky v bílé košili a modrých džínách, které si nejvíce vybíráte. A u boudoir focení a glamour styl focení je krásné bílé spodní prádlo. U nevěsty nám také vychází nejlépe bílá, takže tu máme 100% shodu. Ještě že nežijeme v Indii.

Nezapomeňte vzít sebou na focení do ateliéru i boty. K některým outfitům se nehodí zůstat na boso. U těhotenského focení si projděte fotogalerii a nápady na těhotenské focení. Můžete si zabalit malou rekvizitu, třeba plyšáka nebo čepičku pro miminko. U newborn focení nemusíte brát prakticky nic. Miminka se fotí v rekvizitách pro newborn focení, jako jsou různé dečky, čelenky a čepičky, vše je ale v mém baby studiu, v ateliéru Sabinova 8. Fotoateliér je rozdělený na 2 studia. 1 je určený na rodinné focení s miminkem a 2. je více lifestyle na těhotenské focení, Glamour styl a na akty žen. Focení aktů s fotografkou a Glamour/boudoir focení je asi největší tahoun fotografky Petry Rose Šebestová.

A co si z každého focení z ateliéru ŠEBESTOVÁ odnesete?​

  • všechny fotky z náhledové web galerie

  • vámi vybrané top fotky s retuší v plném rozlišení

  • ze svatebního focení navíc fotoknihu

  • z glamour focení odejdete krásně nalíčená :-)

  • z každého focení dobrou náladu a spokojenost

  • z focení narozeninové párty odejdete ještě s dortem a balónky

​Focení s Petrou Rose Šebestovou má svůj čas. Objednejte se i vy. Pojďme spolu vytvořit časovou bublinu. Fotky, které si zamilujete. A které zachytí jedno z vašich šťastných životních období.