top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

MATERNITY

Těhotenské focení s partnerem

Objednejte se na těhotenské focení do ateliéru a odneste si 10 vkusných a jednoduše krásných fotografií. Nejčastěji se fotí žena samotná, ale během focení vzniknou i společné fotky s partnerem plné lásky, očekávání a harmonie.

Těhotenské focení v ateliéru

Jste těhotná a ráda byste měla hezkou památku na životní etapu plnou očekávání a lásky? A teď ruku na srdce, že si nepřijdete úplně svůdně? Právě proto si nechte těhotenské fotografie udělat od profesionální fotografky.
K těhotenskému focení je skvělá i vizážistka, dopřejte si poslední chvíle klidu, kdy máte na všechno čas a focení bude jen o vás.

Těhotenské focení v Ateliéru Šebestová má boudoir nádech. Proč si vybrat pro focení těhotenských fotek právě Ateliér Šebestová? Fotografka Petra Rose se specializuje na Glamour & Boudoir styl focení. Proto je pózování žen její největší přednost. Bez obav se můžete rozhodnout i pro fotky ve spodním prádle, nebo pro jednoduchý akt. Ideální doba pro svůdné těhotenské fotky je 7.-8.měsíc. Ale i v 9.měsíci se dají fotky napózovat vkusně a elegantně. Tak, aby vám to na fotografiích slušelo.

bottom of page