Ateliér Šebestová je váš rodinný ateliér

Pojďme spolu na chvíli zastavit čas

Fotografie z ateliéru vám vytvoří krásnou vzpomínku na vaše chvíle rodinné pohody. Zachytí důležité milníky v růstu vašich dětí. Do rodinného alba se budete dívat rádi nejen vy, ale i vaše děti. Cílem fotografky Petry Šebestové je vytvořit takovou sérii fotek, že se při vybírání fotek pořádně zapotíte a že je budete chtít všechny. Fotky, které si s láskou vložíte do rodinného fotoalba, nebo si je doma vystavíte v rámečku.


Rodinné focení ve fotoateliéru

Fotky si vybíráte sami

Vaše pohodlí a uvolněná atmosféra, to dává vzniknout přirozeným a nearanžovaným záběrům. Denní světlo ateliéru dává vzniknout nenuceným záběrům, ve všech zákoutích ateliéru. A to se v případě neposedných dětí, které nevydrží snadno na jednom místě, velice hodí. Focení obvykle trvá 1 až 2 hodiny, přičemž vznikne okolo 150-300 záběrů. Ty si prohlédnete přes webovou galerii v teple vašeho domova. Sami si vyberete ty nejlepší záběry, které se finálně upraví a vytisknou. Při vybírání se zaměřte na výraz, protože ten už vyretušovat nepůjde...:-)


Fotoateliér Šebestová vyniká svým denním světlem

Revoluce v poskytování fotek fotografem

Věděli jste, že z ateliéru Šebestová si odnesete VŽDY všechny nafocené záběry? Víte že většina fotografů vám vaše fotky nedá? Vrtá vám to hlavou a hledáte fotografa, který by takové omezení neměl? Tak jste ho právě našli. Všechny fotky dostanete na CD v rámci všech balíčků ateliéru Šebestová. A to bez dalších poplatků.

4 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Mohlo by se hodit:

FAQ

Blog

© 2019 by Petra Šebestová

petra@ateliersebestova.cz