Focení těhotenských fotek je nejčastější v 8.měsíci

Těhotenské fotky z ateliéru

Těhotenské fotografie od Petry Šebestové jsou volně inspirované glamour stylem, a to především v momentě, kdy si nastávající maminka přijde focení užít sama. Často má fotky plánované i jako dárek pro partnera. Fotografka v ateliéru fotí často glamour, akty i portréty, a všechny zmiňované styly se k focení v těhotenství hodí také. Když přijdete na focení s vlastní inspirací, není problém styl vašich fotografií zaměřit osobitě. S fotografkou si vaše nápady projdete a foení se uzpůsobí podle vašich představ. Nebo můžete styl a vybrané pózy nechat na fotografce.


Těhotenské focení v ateliéru Šebestová

Když jdete na těhotenské focení tři. Nebo víc..:-)

Dopředu rozhodněte, kolik fotografií byste chtěla mít samotná, na kolika být s partnerem nebo se starším potomkem/y. Pro fotografku je velmi důležité vědět alespoň poměrově, který typ fotek by měl převažovat. Vezměte sebou převlečení pro všechny členy rodiny. A můžete přibalit i hračku nebo rekvizitu.


Rodinné těhotenské focení


Retuše u těhotenských fotek

U těhotenských fotek hrají velkou roli retuše. Většina nastávajících maminek přibere nějaké to kilo i v jiných partiích než je bříško. Citlivou retuší v grafickém editoru lze docílit lichotivějšího vzhledu pokožky. Opálenější, hladší, jemnější, bez modřin, otlačenin a žilek. To vše je na domluvě a záleží čistě na vás.

35 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Mohlo by se hodit:

FAQ

Blog

© 2019 by Petra Šebestová

petra@ateliersebestova.cz