Fotky do 7 dnů

Aktualizováno: 28. 4. 2020

Dnes se fotíte, do 7 dnů máte vysněné fotky


A teď jedno veřejné tajemství. Když už se rozhoupete k takovému focení, chce to porci odvahy. A ta slábne s přibližujícím se dnem focení. Toužíte po přirozených a zároveň smyslných fotografiích své maličkosti, ale zároveň vám v hlavě běží.. Ještě by to chtělo 5 kilo zhubnout, trochu zaposilovat, absolvovat tu zkrášlovací procedůru proti vráskám co o ní psali v minulém čísle časpisu Elle. Jenže nejlepší doba kdy se přijít vyfotit, je právě teď.  Zavolejte dnes a do 7 dnů máte domluvený termín focení. Záleží na vaší časové flexibilitě.


černobílý akt, dívka na bílé sedačce
Focení aktu, černobílý akt, Ateliér Šebestová

Za 7 dní od zavolání stojíte v záři reflektorů


Vyzkoušíte si práci modelky na vlastní kůži. Budete překvapené, jak vás z toho druhý den budou bolet záda..:-) Většina spokojených zákaznic ateliéru Šebestová, absolvovaly podobné focení poprvé. "Co když nebudu vědět kam se dívat, jak si stoupnout a kam dát ruce? Jejich obavy se rozplynuly během 10 minut.

"Naším záměrem je nenucenost výsledné fotografie. Finální fotka ať vypadá přirozeně, to je přání většiny našich zákaznic. Přesto vám prozradíme, že většina z fotografií je při focení přesně naplánována a napózována." Fotografka si hlídá především hezké světlo, ale i kompozici, pózu kterou zaujímáte, a také pozadí. Pozadí snímku samozřejmě. Prioritou je, aby vám to na výsledné fotce slušelo.

Když se jakékoliv ženy zeptáte co je podle ní nejdůležitější na fotografii, čeho si na fotce nejdříve všimne? Z 90% odpoví:” Ujistím se, že na fotce vypadám dobře” A tady se dostáváme k samotnému jádru věci.

Prvotní záměr fotografky a celého týmu ateliéru Šebestová je, abyste na výsledných fotkách vypadaly co možná nejlépe


#ateliersebestova

54 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše