Glamour fotografie jen pro mě

Aktualizace: 28. dub 2020

Hlavně aby se mé fotografie nikde neobjevily. To bývá nejčastější obava žen, které zvažují pořídit si své vlastní sexy glamour, nebo akt fotografie.

Glamour foto Petra Šebestová


Fotografie které v ateliéru Šebestová vzniknou, jsou jen vaše. A jen pro vás. Vaše osobní galerie nafocených fotek je zaheslovaná, přístupná pouze vám. Celý proces vzniku vašich glamour fotografií je v rukách 1 osoby, a to fotografky. Od samotného focení, přes retušování snímku až po finální tisk papírové podoby fotek.
Kde se berou ty stovky glamour fotografií z vaší fotogalerie?


Prezentace fotoateliéru Šebestová je z velké míry poskládána z fotografií spolupracujících začínajících fotomodelek. Se začínajícími modelkami získá fotograf tu nejlepší možnou průpravu nejen v komunikaci. Ještě neumějí profesionálně pózovat, jsou plné obav a nedůvěry, své rozpaky by rády vyměnily za profesionální look plný sebedůvěry a průraznosti. Focení probíhá formou "time for print". Za svolení modelky k použití fotografií získají fotky samotné. Focení TFP se zároveň věnuje i fotograf Petr Šebesta, který do fotogalerie přispěl fotkami, nápady a svým nadšením pro focení.


97 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Mohlo by se hodit:

FAQ

Blog

© 2019 by Petra Šebestová

petra@ateliersebestova.cz