Glamour fotografie jen pro mě

Aktualizováno: 28. 4. 2020

Hlavně aby se mé fotografie nikde neobjevily. To bývá nejčastější obava žen, které zvažují pořídit si své vlastní sexy glamour, nebo akt fotografie.

blondýnka ležící na zádech, glamour fotka z ateliéru Šebestová
Glamour foto Petra Šebestová


Fotografie které v ateliéru Šebestová vzniknou, jsou jen vaše. A jen pro vás. Vaše osobní galerie nafocených fotek je zaheslovaná, přístupná pouze vám. Celý proces vzniku vašich glamour fotografií je v rukách 1 osoby, a to fotografky. Od samotného focení, přes retušování snímku až po finální tisk papírové podoby fotek.
Kde se berou ty stovky glamour fotografií z vaší fotogalerie?


Prezentace fotoateliéru Šebestová je z velké míry poskládána z fotografií spolupracujících začínajících fotomodelek. Se začínajícími modelkami získá fotograf tu nejlepší možnou průpravu nejen v komunikaci. Ještě neumějí profesionálně pózovat, jsou plné obav a nedůvěry, své rozpaky by rády vyměnily za profesionální look plný sebedůvěry a průraznosti. Focení probíhá formou "time for print". Za svolení modelky k použití fotografií získají fotky samotné. Focení TFP se zároveň věnuje i fotograf Petr Šebesta, který do fotogalerie přispěl fotkami, nápady a svým nadšením pro focení.


172 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše