Proč se s dětmi vydat za Šebestovou

Ateliér Šebestová - denní světlo vám dá něco navíc

Ateliér je jedinečný ve využití denního světla. Nachází se totiž v posledním patře prosklené budovy BCO. Ne ve sklepě, jak to u ateliérů bývá zvykem. S denním světlem vznikají fotografie jemné, přirozené a prosluněné, které působí optimisticky a prozářeně. Dobré osvětlení je jedním z nejdůležitějších kritérií pro dobrou fotografii, a to nejlepší světlo je světlo denní. Ideálně nepřímé rozptýlené světlo, z okna na stinném místě, ale za slunečného dne. To je svatý grál z přirozených světelných podmínek. Proto je Ateliér Šebestová umístěn v proskleném horním patře budovy BCO. Fotoateliérům ve sklepích lze přičíst vhodnost pro jiný obor fotografií.

Většinu kouzla fotek z ateliéru Šebestová zastane právě kvalitní denní světlo, to nás zásadně odlišuje od konkurence. Kromě šikovných rukou paní fotografky, samozřejmě. Věděli jste, že i známé ateliéry Langhanz se proslavily právě používáním denního světla?


3 sourozenci na focení v ateliéru
Focení dětí v ateliéru je zábava

Jen denní světlo samozřejmě nestačí

Fotoateliér je vybavený špičkovým zábleskovým zařízením značek Profoto, Broncolor, Photon. Se zábleskovým zařízením se pracuje ve dnech, kdy se rychle stmívá a také ve večerních hodinách, kdy se objednáváte tak abyste se sešli celá rodina. S umělým osvětlením se dá čarovat. I za bílého dne se dají například vytvořit fotografie Low-Key, to jsou tmavé fotky s dramatickým dynamickým efektem. Ty jsou oblíbené zvláště u nastávajících maminek. Skryjí případné nedostatky a zvýrazní linku bříška a prsou.


low key fotka těhotenská
Těhotenské foto z ateliéru
Nožičky miminka se snubními prstýnky
Miminka se fotí nejraději v náručí rodičů

Fotografie od profíka

Z focení v ateliéru Šebestová rozmanité a originální fotografie, které budete rádi ukazovat nejen vašim nejbližším. Petra Šebestová vás ve svém ateliéru na Praze 9 vítá již 10.rokem.


Kluci na autíčkách v ateliéru
Focení v ateliéru si užije celá rodina

Čím vás Ateliér Šebestová dostane

- prostornost ateliéru umožňuje projíždět se na autíčku sem a tam

- denní světlo v ateliéru je v každém koutu, fotky s využitím přirozeného světla si zamilujete

- když se půjdete vyfotit zase po roce, najdete u nás něco nového

- milý přístup fotografky

- fotky ukážete příbuzným už za týden po vyfocení

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše