Dáme vám 7 dobrých důvodů, proč si Ateliér Šebestová zamilujte i vy

1) Fotky pro retuš si vyberete sami

Je jedno jestli si necháte nafotit svatbu, nebo serozhodnete pro rodinné focení v ateliéru. Z nafocených fotek si vybíráte sami. Kterou fotku vám fotografka upraví, je jen na vás. Zvláště u glamour fotek a u focení aktu tuhle možnost uvítáte všemi deseti. Fotografka vám může dát tip, ale úhel vašeho pohledu je při výběru rozhodující. Hlavní je výraz, vyhrát musí ta fotka, kde se sama sobě líbíte nejvíce.

2) Fotky retušuje i tiskne fotografka

Výsledný snímek je v rukách tvůrce, neuteče tak původní záměr světla i barev. Navíc vaše osobní fotky neuvidí nikdo nepovolaný.

3) Všechny fotky budou vaše

Profesionální focení s vizážistkou, mé životní fotky, a mám jich dostat jen 10? Většina  fotoateliérů nevybrané fotky neposkytuje. Tým Ateliéru Šebesová ale udělal revoluční rozhodnutí.  Dostanete všechny fotky, co s fotografkou nafotíte. Nejen ty vybrané a vyretušované. Ale i všechny ostatní. Ty které sice nepostoupily do finálního výběru, ale i tak vám to na nich sluší. A bude to vaše krásná nestárnoucí vzpomínka.

4) Objeví se někde mé fotky?

Ne, vaše fotky za které platíte, jsou jen vaše. Bez vašeho souhlasu se neobjeví nikde, kam je sami nevložíte. Vaše fotky fotografka nebude prezentovat nikde na sociálních sítích, na tomto webu ani na jiných webech, pokud se nedomluvíte jinak. Hlavně glamour fotky a fotky aktu jsou velmi osobní, určené jen pro vaše oko. Glamour a boudoir fotky ve fotogalerii glamour jsou focené v režimu TFP (time for print). Jde o fotomodelky, které potřebují hezké fotky do svého portfolia a s prezentací souhlasily.

5) Do 7 dnů stojíte v záři reflektorů

Fotky jsou hotové většinou do 14 dnů od focení, po domluvě mohou být i dříve. Zaleží také na vás, jak budete rychle vybírat. Ale upřímně. Stejně je nejlepší dát na první dojem. Tak jako s výběrem fotografky.

6) Přirozené světlo ateliéru

 Ateliér Šebestová vyniká svým denním světlem. Pro boudoir fotky a glamour focení jsou bílé záclony plné slunce jako stvořené. Černobílý akt se dá okořenit tvrdým zábleskovým světlem a černým pozadím. Vznikne tak hra se světlem, kde vynikne vaše ženská siluleta a křivky. A případné nedostatky zahalí tma. Většina fotek z Ateliéru Šebestová je ale na světlém podkladu. Bílá peřina na posteli, do které se můžete zachumlat, bílé záclony, které tvoří okolo postele nebesa, bílá sedačka i křesílko. Pamatujte, že je vždycky lepší sednout si na sedačku a nedbale přehodit nohu přes nohu, zatímco si budete pohrávat s  perlami v ruce. Fotky ve stoje u nekonečného papírového pozadí jsou skvělé na focení rodin a dětí, ale na glamour focení se nehodí. Tak abyste se už objednala. Hubnout ta poslední 3 kila  nemusíte. Případné nedostatky se dají zakrýt vhodnou pózou. Tu vám fotografka poradí. A pak tu jsou ještě ty retuše..

7) Užijte si den a zvedněte své sebevědomí

Každá žena je krásná a zaslouží si mít nádherné fotografie. Chtějte fotky, na kterých vám to bude opravdu slušet. A dostanete je.  Staňte se na jeden den modelkou a užijte si jaké to je, nechat se hýčkat. Nechte se nalíčit a  učesat od profesionálky. V balíčcích glamour i akt jí máte v ceně. U portrétního focení, těhotenského focení a rodinných fotek, se dá vizážistka přiobjednat.

S fotografkou společně vytvoříte set fotografií. 200-400 záběrů. A to už bude z čeho vybírat. Z focení v Ateliéru Šebestová získáte rozmanité a originální fotografie. Focením si zvednete sebevědomí, uděláte si radost. Fotky potěší i vašeho partnera. Ale především to bude krásná památka pro vás. Možná je ráda ukážete kamarádce, možná se rozhodnete sdílet některé na sociální síti. Nebo si fotky schováte do šuplíku a pokocháte se s nimi za 10 let. Rozhodnutí je na vás.

Petra Šebestová, teď už Rosenbergová

Ateliér Šebestová v Libni jsem otevřela v roce 2008. Jak to vzniklo? Nevěsty, kterým jsem fotila svatbu, začaly poptávat focení s dětmi. A také svůdné fotky pro manžela, byznys fotky na životopis. Jako svatební fotografka cestuji po celé ČR, ale i Evropě, a to od roku 2004. Svatby jsou má srdcová záležitost, možná proto jsem u nich vydržela krásných 16 let. I když jsou některé zážitky dosti adrenalinové, líbí se mi, že každá svatba je originál. Tak jako my lidé. Mým snem je fotit svatbu v NewYorku.

16 let praxe v číslech

120

různých oddacích míst

550

spokojených nevěst

1.500

rodin focených v ateliéru

1.200

žen při svůdných glamour fotkách

petra_sebestova.jpg

V ateliéru nejraději fotím glamour a akt

Líbí se mi, jak takové fotky dokážou ženám zvednout náladu a hlavně sebevědomí. Udělat jim radost. Často se mě ptáte, jestli fotím na glamour jen samé mladé štíhlé modelky. Možná to tak z mé galerie fotek vypadá, ale většinou fotím obyčejně krásné  ženy, převážně 30-40 let. Vhodné pózování a retuš, tip kam dát ruce, jak se dívat. To vše vám při focení poradím. I to patří k práci fotografa. A samozřejmě retuše. I ty si jako fotograf ráda dělám sama. I když hodně za mě udělá dokonalá práce mých vizážistek. V Ateliéru Šebestová líčí vizážistky Štěpánka Velíšková a Simona Bártová. Upraví vám i vlasy. Poradí se stylingem, když si to budete přát. Na vás bude už jen pořádně si focení užít.