Fotky do 14 dnů od focení

Máte kolem sebe kamarády, kteří čekali po návštěvě ateliéru několik měsíců, než dostali od fotografa nějakou fotku? To se vám v ateliéru Šebestová nestane. Do 3 dnů máte připravenou web galerii k výběru fotek a do 7-14 dnů vyretušované fotky na CD. Navíc vám fotografka dá  všechny ostatní fotky. Tak abyste si je mohli s láskou prohlédnout i za 5 za 10 let. Všechny záběry se navíc v ateliéru archivují. Doba archivace je 2 roky.

Více než 600 spokojených zákazníků

Petra Šebestová fotí v ateliéru přes 10 let. Fotky dětí a rodinné focení, to byly první poptávky, které daly ateliéru vzniknout. Těhotenské focení krásně navazovalo na svatební focení a tak postupně prošly ateliérem stovky rodin. Věříme, že budete spokojení o vy. Největší radostí je pro nás to, když se rodiče s dětmi vrací a my společně s nimi vidíme děti růst. Vsázíme na nápaditost a přirozenost. Retro rekvizity u nás nenajdete. Fotografie z ateliéru Šebestová jsou jednoduché a nadčasové. Záběry jsou o vaší spokojenosti, lásce a rodinné pohodě.

Top vybavení Nikon

16 let jsme věrni značce Nikon. Jak na svatbách, tak v ateliéru. V současné době je to Nikon D5 a D850. Plus ucelená řada světelných objektivů. Na svatbě mám nejraději 85mm /1,4 a 24-70/2,8. Samozřejmostí je i práce s odraznými deskami. Pro fotky se sytě modrým nebem je pořebné externí zábleskové světlo. Pracujeme s Broncolor a Profoto.

Se sluníčkem v okně

Ateliér je plný slunce, nejvíce v dopoledních hodinách. New Born focení se pokuste naplánovat ideálně na 10 hodinu. Fotografie jsou s dětmi více reportáž. Děti nemusí myslet  na výraz, nebo se stylizovat do vykroucených póz. Vypadají pěkně v každé situaci. Mamince fotografka poradí jak dát nohy, kam zvednout bradu i co s rukama. Tak aby výsledné fotky byly spontánní a nestojené.

Ateliér Šebestová je fotoateliér v Praze

rodinné focení Praha a okolí / focení dětí / focení 1.narozeniny / focení miminek Praha / newborn focení / novorozenecné focení / focení těhulek / těhotenské focení / focení těhotenství / profi fotograf / fotograf Praha