Ateliér Šebestová je váš rodinný ateliér

Fotky do 14 dnů od focení

Máte kolem sebe kamarády, kteří čekali po návštěvě ateliéru několik měsíců, než dostali od fotografa nějakou fotku? To se vám v ateliéru Šebestová nestane. Do 3 dnů máte připravenou web galerii k výběru fotek a do 7-14 dnů vyretušované fotky na CD. Navíc vám fotografka dá  všechny ostatní fotky. Tak abyste si je mohli s láskou prohlédnout i za 5 za 10 let. Všechny záběry se navíc v ateliéru archivují. Doba archivace je 2 roky.

Více než 600 spokojených rodin

Petra Šebestová fotí v ateliéru přes 10 let. Fotky dětí a rodinné focení, to byly první poptávky, které daly ateliéru vzniknout. Těhotenské focení krásně navazovalo na svatební focení a tak postupně prošly ateliérem stovky rodin. Věříme, že budete spokojení o vy. Největší radostí je pro nás to, když se rodiče s dětmi vrací a my společně s nimi vidíme děti růst. Vsázíme na nápaditost a přirozenost. Retro rekvizity u nás nenajdete. Fotografie z ateliéru Šebestová jsou jednoduché a nadčasové. Záběry jsou o vaší spokojenosti, lásce a rodinné pohodě.

Top vybavení Nikon

16 let jsme věrni značce Nikon. Jak na svatbách, tak v ateliéru. V současné době je to Nikon D5 a D850. Plus ucelená řada světelných objektivů. Na svatbě mám nejraději 85mm /1,4 a 24-70/2,8. Samozřejmostí je i práce s odraznými deskami. Pro fotky se sytě modrým nebem je pořebné externí zábleskové světlo. Pracujeme s Broncolor a Profoto.

Se sluníčkem v okně

Ateliér je plný slunce, nejvíce v dopoledních hodinách. New Born focení se pokuste naplánovat ideálně na 10 hodinu. Fotografie jsou s dětmi více reportáž. Děti nemusí myslet  na výraz, nebo se stylizovat do vykroucených póz. Vypadají pěkně v každé situaci. Mamince fotografka poradí jak dát nohy, kam zvednout bradu i co s rukama. Tak aby výsledné fotky byly spontánní a nestojené.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Mohlo by se hodit:

FAQ

Blog

© 2019 by Petra Šebestová

petra@ateliersebestova.cz