top of page
  • Obrázek autoraFotografka Šebestová

Svatební fotky, co vyprávějí příběh

Aktualizováno: 14. 8. 2022

Představte si, že držíte v rukách svoje vytoužené svatební fotoalbum. Jaké asi je? Od kamarádek slyšíte jen "SUPER", vypadáš fantasticky!" Na fotkách vám to sluší. Záběry jsou hezky barevné, ostré, nápadité. To jsou dost dobré důvody proto, abyste si na svatební focení najali profesionála."Přeji si uchovat milou vzpomínku na náš den "D", s radostí ukazovat svatební album všem příbuzným i kamarádkám." často vyjmenuje budoucí nevěsta důvody, proč nechce ponechat svatební focení náhodě, nebo strýčkovi co si pořídil před měsícem novou digitální zrcadlovku.Svatební fotky plné romantiky a úsměvů, s přirozeným světlem, fotky které vyprávějí příběh. Ale především fotky plné lásky. Koukněte do fotogalerie fotografky Petry Šebestové a dejte na lásku na první pohled. Každý fotograf má svůj originální rukopis.


svatební pár pod vlajícím závojem, modré nebe
Svatební fotografka Petra Šebestová

Kolik stojí svatební fotograf?

Často se mě ptáte, proč je svatební focení dražší, než třeba focení v ateliéru. Je to jednoduché. Práce svatebního fotografa obnáší daleko více, než jen jeho přítomnost na svatbě. v ceně za svatební focení je zahrnutá předsvatební schůzka, někdy zásnubní párové focení, dále retušování fotek, které většinou zdabluje čas, který fotograf stráví na svatbě. Často se také fotograf jede dopředu seznámit s místem, kde svatba bude probíhat.

Náročnost a psychické vypětí během obřadu asi nemusím zmiňovat, z mé zkušenosti mohu říct, že asi až u 50.svatby mě počáteční vážná hudba u nástupu ženicha nerozklepala kolena..:-)

Vyberte si proto svatebního fotografa, který už pár desítek svateb nafotil.

Cenové rozpětí je u celodenní 8 hodinové svatby od 10 až do 50 tisíc, záleží na lokalitě a fotografovi. Je to většinou za 14-20 hodin práce.


bottom of page