Fotky do 7 dnů od svatby

Také máte kolem sebe kamarády, kteří ještě 3 měsíce po svatbě neukázali ani fotku? Člověka to potom už omrzí se na to ptát. Proto dávám snoubencům usb se všemi fotkami automaticky, a to už týden po svatbě. Jakmile vyberete fotky k úpravám, pustím se do retuší. Úpravy fotek nejdou uspěchat. Na retuše vybraných fotek si nechávám 14 dní.

Přes 550 spokojených nevěst

Svatební fotky je něco, co vám zůstane. Svíčkovou sníte za 10 minut, své ANO si řeknete v 7 minutovém obřadu. Ale svatebním albem spolu zalistujete třeba i za 20 let. Proto se vyplatí do svatebního fotografa zainvestovat, a dobře si vybrat. Je mnoho fotografů, co vyfotí špičkově přírodu nebo architekturu, ale svatba je něco úplně jiného. Dodnes si vzpomínám na svou první svatbu. Při zaznění prvních tónů svatebního pochodu, se mi podlomily kolena. Zodpovědnost je to obrovská. Ale zároveň si to chce zachovat lehkost a nápaditost. Vsázím na opravdovost a přirozenost.

Top vybavení Nikon

16 let jsme věrni značce Nikon. Jak na svatbách, tak v ateliéru. V současné době je to Nikon D5 a D850. Plus ucelená řada světelných objektivů. Na svatbě mám nejraději 85mm /1,4 a 24-70/2,8. Samozřejmostí je i práce s odraznými deskami. Pro fotky se sytě modrým nebem je pořebné externí zábleskové světlo. Pracujeme s Broncolor a Profoto.

Doprava po ČR zdarma

O fotografku se v den svatby nemusíte starat. Na místo příprav i obřadu se dopraví sama. Většinou jede i s asistentem. Navíc je doprava zdarma. Cena balíčku je pro vás konečná, což je dobré vědět. Fotografka vás po svatbě nezaskočí dalšími extra poplatky.

Svatební fotky,

spontánní a nestrojené