top of page
  • Obrázek autoraFotografka Šebestová

Vánoční Radost je tu!

Aktualizováno: 21. 2.

Zachyťte letošní Vánoce s Vašimi malými anděly. Ateliér Šebestová se proměnil ve Vánoční kouzelné místo.


Ve středu 8.11.2023 a

Ve čtvrtek 7.12.2023

bude probíhat Rodinné vánoční MINNIE focení. To je balíček 5 retuš fotek.


foceni deti praha fotoatelier
vánoční-foceni-praha


Co focení Vánoční Radost obsahuje?


*5 upravených retušovaných fotek

* digitální verze vybraných fotek

* 30 minut focení v Ateliéru Šebestová

* 2 různá místa focení v Ateliéru (do červena a do bíla)

* 2 různé outfity (oblečení sebou)


Foceni děti s rodiči, vánoční foceni v ateliéru
Vánoční rodinné focení v ateliéru v Praze

vánoční rodinné focení v ateliersebestova.cz
Vánoční rodinné focení


Vánoční Rodinné Focení Pro Maminky v Praze

Vánoční období je plné lásky a radosti. A co je pro maminky s malými dětmi vzácnější, než čas? Užijte si se svými malými poklady každý moment. Než se nadějete, budete jim dávat na záda školní tašku. A stanete se odběrateli školních fotografií před tabulí..

První Vánoce s vašimi malými andílky jsou krásné, zvláštní a nezapomenutelné. Co by mohlo být lepšího než si tyto okamžiky zachytit na fotografiích? Pokud jste v Praze, mám pro vás několik tipů a inspirací, jak udělat z vánočního focení s rodinou nezapomenutelný zážitek.


Výběr Lokace

Vybrat správnou lokaci pro vánoční rodinné focení je klíčovým krokem. V Praze máme to štěstí, že máme mnoho krásných míst, která mohou posloužit jako pozadí vašich fotografií. Můžete například navštívit nádherné vánočně vyzdobené Staroměstské náměstí, nebo výstavu světýlek, nebo si vybrat klidnější zahradu s výhledem na Prahu, kde se vaše děti mohou volně pohybovat. Takové focení ale doporučuji až pro děti od 3 let. Pro ty menší je symbolem rodinné pohody a klidu rozhodně vánoční stromeček, a klid foto ateliéru se pro rodinné focení s malými dětmi prostě hodí nejvíce.


Nápady Na Outfity

Pro Vánoční focení si dejte do parády! Nebojte se vybrat si pro vás i vaše děti speciální vánoční oblečení. Nádherné jsou červené šatičky, sladit to s doplňky i hezkými botičkami. Pro kluky se nebojte zvolit košili a třeba kalhoty s kšandami. Drobné detaily, jako jsou červené svetry, vánoční čepice, mašle, nebo šaty se vzory vánočních hvězd, mohou přidat kouzlo do vašich fotografií. Nezapomeňte ale druhou variantu oblečení zvolit jemnou a v pastelových tónech. Nebojte se bílé. V jemnějších odstínech více vyniknete vy. Fotky tak budou nadčasové.


Připravte Se Na Každý Scénář

S malými dětmi nikdy nevíte, co může přijít. Připravte se na všechno – od plače po smích – a nechte fotografa zachytit ty opravdové momenty. Hlavně se nestresujte. Malé děti to z vás vycítí a potom jsou samy nervózní, co že to ten fotograf vlastně dělá.. Někdy jsou právě ty neočekávané okamžiky ty nejkrásnější. A vždycky budou jen vaše.


Nechte to na Profesionálovi

Můžete si samozřejmě fotit Vánoce svépomocí, ale najmout profesionálního fotografa může být skvělým rozhodnutím. Profesionál vám pomůže s kompozicí, osvětlením a zachytí vaše rodinné okamžiky v jejich nejlepší podobě. Amatérské fotky si nechte až domů ke stromečku a rozbalování dárků. Ta radost v očích dětí vynikne i na obyčejné fotce z mobilu. Ale pěknou rodinnou fotku, kterou s radostí vytisknete babičkám do rámečku, většinou v kouzle i plnosti vašeho domova neuděláte.


Limitovaná Nabídka Vánočního focení v Ateliéru Šebestová Patří Dětem


Zapište si do kalendáře 7.12.2023

V Ateliéru Šebestová ve čtvrtek 7.12. proběhne ještě 1 Vánoční akce věnovaná rodinám a dětem.

"Vánoční Radost" je 35 minutové focení s 5 retušovanými fotkami.


Mějte na paměti, že nabídka na tuhle vánoční jízdu je limitovaná. To znamená, že je třeba zamluvit focení dopředu!

Nabízím 6 unikátních časů pro 6 rodin. I cena za focení je Vánoční.


Focení objednáte za 4.000,-


Zachyťte kouzlo Vánoc ve vyzdobeném ateliéru s profesionální fotografkou.

Nezapomeňte rezervovat si své místo včas.

Vánoční focení je nejen zážitkem, zachytíte nádherné vzpomínky na sváteční chvíle. Třeba na první společné Vánoce.


Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zachytit vánoční kouzlo a krátký okamžik s vašimi nejbližšími. Veselé Vánoce začínají s Vánočními fotografiemi!


bottom of page