• Fotografka Šebestová

Revoluční přístup v poskytnutí fotek

Aktualizováno: 5. 10.


focení v pražském ateliéru Šebestová
Ateliér Šebestová

Hledáte fotografa, který by vám poskytnul všechny fotky co nafotíte bez vodoznaku? Právě jste našli. Ano, všechny fotky co s fotografkou nafotíte, budou vaše. ZDARMA. Tedy v ceně balíčku. Automaticky. Plus ty co si sami vyberete pro úpravu a retuš. Fotografie dostanete bez vodoznaku, bez loga fotostudia, prostě tak, abyste si je mohli použít podle vašich potřeb. Třeba do fotoknížky.

Online galerie fotek z ateliéru

Většina fotografů fotky co nafotí z ruky nedává. Jenomže vy je chcete mít na památku, pro sebe. Koneckonců jsou to fotky vaše, tedy přesněji řešeno vaší osoby. Takže proč nedostat od fotografa všechny fotky? Co s nimi bude dál? Co s nimi fotograf udělá, když je klientovi dát nechce? Většinou je prostě vymaže. Což je u focení, které podstoupíte možná jen jednou za život, docela škoda. Nemyslíte?


blondýnka na tmavé kožešině v podvazcích
Focení glamour - fotka z ateliéru Šebestová

Všechny fotky jsou vaše

Uvedeme si příklad. Když si vyberete variantu A u glamour focení, s fotografkou nafotíte kolem 200 záběrů. Všechny tyto záběry automaticky dostanete na CD pro vlastní použití. Upravené pro tisk, 1000x1500pix velikost. Ideální pro tisk 13x18cm, pro digitální použití naprosto dostačující. Z 200 záběrů si vyberete 10 fotek, které se vyretušují. Z takové fotky si můžete nechat zhotovit klidně 180cm plátno, nebo fototapetu na dveře. Retušovaná fotka v HIGH rozlišení je hlavní výstup glamour focení v ateliéru. Ale ty ostatní fotky, co nepostoupily do nejužšího výběru, budou patřit také vám. Bez vodoznaku, bez reklamy.#ateliersebestova