top of page

Mám přijít na boudoir focení s kamarádkou?

Aktualizováno: 8. 7.

Boudoir fotografie je umělecký způsob, jak zachytit krásu a sebedůvěru ženy. Ať už se rozhodnete na focení přijít sama nebo s kamarádkou, máte před sebou vzrušující a odvážnou zkušenost. Zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Ale jaké jsou výhody přijít na focení do ateliéru s kamarádkou, zejména pokud plánujete své focení v Praze? Pojďme se na to podívat.


krásná žena profi portrét s vizážistkou
Glamour portrét z Ateliéru Šebestová

Na focení s kamarádkou: PRO`s


  1. Zážitek v ateliéru si užijete společně: A sdílená radost je radost dvojnásobná! Fotit se samozřejmě budete každá zvlášť, ale zážitk focení bude společný. A na konci celé photosession si můžete udělat pár společných portrétů. Protože profi fotku s kámoškou máte možná akorát tak ze svatby.

  2. Podpora a Povzbuzení: S kamarádkou pro vás bude focení jako společná dobrodružná výprava. Je to skvělá příležitost k tomu, abyste se navzájem povzbudily a podpořily. Nejtěžší bývá večer před focením. Dochází nám, že už není možné couvnout, přemýšlíme, co tam budeme dělat, jak to dopadne. Nervozita před focením je úplně normální a ve dvou se to lépe táhne. Podpoříte se navzájem.

  3. Sdílení zážitku i outfitů: Mít sebou kamarádku znamená, že budete mít u sebe někoho, s kým se budete smát, relaxovat. S kým si upravíte a doladíte outfit a také si povyměňujete ty úžasné kousky prádla a svetříků. Sdílejte nezapomenutelný zážitek s nejlepší parťačkou vašeho života.

  4. Výlet do Prahy: Musíte si představit, že až budete z ateliéru odcházet, budete vypadat neodolatelně. Nabité sebevědomou energií, krásně nalíčené, navlněné vlasy a sexy spodní prádlo pod džínami. Taková příležitost láká vyjít si v Praze někam za kulturou, nebo alespoň na dobrou večeři.

Shrnutí: Máte ve svém okolí ženu, která by zkušenost focení ráda absolvovala s vámi? Dejte to dohromady a objednejte si den v ateliéru jako Boudoir Párty! Můžete přijet až 4 kamarádky. Kromě vlastního alba fotek si odnesete od fotografky i 1 společnou fotografii jako dárek. A ještě 1 velká váhoda se pojí s DOUBLE boudoir focením. Služby vizážistky a hairstylistky dostanete jako dárek. To je 3.000,- bonus.


Focení Boudoir, kdy je lepší přijet sama  1. Respekt Soukromí: Jste stydlivější povahy? Nesdílíte s kamarádkami své intimní představy a plány? Potom můžete mít s kamarádkou pocit, že je obtížné plně se uvolnit. Při focení je důležité soustředit se na navigování fotografky, která vás soustavně navádí do správné pózy. Kamarádku můžete vnímat rušivě. Může rozptylovat. Proto platí pravidlo, nebrat sebou kamarádku, která se sama nebude fotit. V ateliéru potřebujete mít sebou někoho, kdo je s vámi na stejné lodi.

  2. Vzájemné Porovnávání: Mít sebou kamarádku může vést k porovnávání sebe sama. Pokud víte dopředu, že vás bude stresovat, že kamarádka má podle vás hezčí postavu, delší vlasy, lepší výraz na fotkách, objednejte se sama. A když budete spokojená, dejte jí tip a doporučení. Při focení jde o to si užít přijemný zážitek, zvýšit si sebevědomí.

Výlet do Prahy za focením, jak se rozhodnout?


Je důležité zvážit všechny výhody a nevýhody, než se rozhodnete se objednat. Jako fotografka mohu říct, že poslední rok jezdí na focení ženy ve 2-4 stále častěji. Společný zážitek si daleko více užijí, Boudoir párty vždy startuje lahví sektu, pro 6 žen "na place" idaální dostačující množství.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, Boudoir focení je vaše příležitost oslavit svou krásu, ženskost a sebevědomí. Praha je krásné město plné inspirace a kromě vašeho Boudoir dobrodružství si v ní najdete i jiný skvělý program. A když se rozhodnete přijet s kamarádkou, která se nakonec nebude chtít fotit, počká na vás v nedaleké cukrárně a na večerní program se opět sejdete.


18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page