top of page

Jak se fotí u Šebestový

KRÁSA

V KAŽDÉM DETAILU

Společně vytvoříme vaše životní fotografie 

jak-se-foti-u-sebestova.png

SVŮDNÉ, VKUSNÉ GLAMOUR FOTKY

.. s nádechem tajemství

Představ si fotky s kontrastem mezi stíny a světlem, smyslné pózy, které zná a poradí fotografka a vždy dokonalou kompozici i technické provedení snímku. To vše se děje automaticky, protože to jsou hlavní dovednosti fotografky Petry Rose. 

..VÍCE INFO O GLAMOUR

RODINNÉ FOCENÍ S MIMINKEM

.. focení novorozenců v Praze

Newborn focení je focení novorozeného miminka. Doporučuje se do 14 dní od narození. Ateliér je pro focení novorozeňátek nezbytný. Poskytuje potřebné zázemí, správnou teplotu, vybavení. Fotky spícího miminka jsou něžné a plné lásky. Stojí za tu malou nepohodu, kdy se maminka 10 dní po porodu musí vypravit s celou rodinou mimo domov.

..VÍCE INFO O NEWBORN

​BOUDOIR TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

..těhotenské fotky, co mají šmrnc

​Focení v těhotenství chce profesionální oko. A umění napózovat ženu tak, aby nedostatky zůstaly skryté a vyniklo jen úžasné bříško. Na focení přijďte s partnerem, vzít můžete i zbytek rodiny. Nejvíce si focení užijete v kombinaci s vizážistkou. 

..VÍCE INFO O TĚHOTENSKÉM FOCENÍ

RODINNÉ FOCENÍ S DĚTMI

.. focení dětí v Praze

Rodinné focení v ateliéru si nejvíce užijete s dcerou. Udělejte si holčičí den a objednejte se na focení. Vezměte sebou i babičku. A velký kufr plný oblečení. Taťkové mohou přijít až na posledních 20 minut focení. Protože 1 outfit jim úplně stačí.

bottom of page