top of page
boudoir-glamour-foceni-foografka-praha_e
glamour-foceni-praha-fotografka-petra-ro
glamour-portret-foceni-aktu_edited.jpg

Glamour focení 
Boudoir styl fotografií

SVŮDNÉ, VKUSNÉ GLAMOUR FOTOGRAFIE

.. s nádechem tajemství

Představ si fotky s kontrastem mezi stíny a světlem, smyslné pózy, které zná a poradí fotografka a vždy dokonalou kompozici i technické provedení snímku. To vše se děje automaticky, protože to jsou hlavní dovednosti fotografky Petry Rose. 

 

Glamour fotografie zachycují náladu, styl a osobnost. Každé focení je osobité a vaše fotografie budou něčím,  co si vy i váš muž budete navždy s láskou prohlížet.

Uvažujete o boudoir nebo Glamour focení už delší dobu? Vaše kamarádka už na focení byla?  Chcete mít krásné fotky? Hlavní je chuť a odhodlání.  Věřte mi, to nejtěžší na celém procesu, je objednat se.

Udělejte si místo v diáři jen pro sebe! Dopřejte si luxusní zážitek

Ateliér Šebestová, to je postel, nebesa, bílá chesterfield sedačka, kožešiny a měkké dečky, dýchne na vás styl Boho. Hned poznáte, že prostor utvářela žena. Typické jsou polštáře, záclony, květiny, hyge deky a háčkované koberce. Záclony i květiny umožňují fotit různé průhledy, hrát si s kompozicí. Vytvářet romantickou a intimní atmosféru. 

Glamour focení je v první řadě zážitek

Před focením se mi často stává, že se mi ženy svěří se svými strachy a obavami. Pořízení vlastních fotek berou jako vystoupení ze své komfortní zóny.  Často nevěří v dobrý výsledek. A nebo věří v mé schopnosti fotografky, ale zároveň nevěří, že to půjde s nimi.Takový postoj musíme společně odbourat.

Spolupráce s fotografkou není nutné zlo, je to příjemná radostná událost. Nevšední zážitek. A tak se k tomu snažte přistupovat. Věřím, že focení si nakonec užijete.  A Vy mi zase zkuste věřit, že výsledné fotky budou stát za to

Více o glamour stylu

Glamour styl je zářivý obraz ženy. Styl klade důraz na krásu ženy. Na její krásný úsměv, jiskru v oku, dokonalý make-up a vlasy. Glamour v doslovném překladu znamená půvabná, přitažlivá, okouzlující.

Zachytit ženu krásnou, tak aby se sama sobě líbila, o to mi jde u každého focení především. Glamour fotka je svůdná, nevšední, jemně ženská, a publikovatelná. Glamour fotografie se zaměřuje na krásu, šarm a eleganci.

Pro glamour fotky existuje i typický výraz. Je to typicky pootevřená zrelaxovaná pusa a úsměv v očích .  se na svoje fotky poprvé podíváte, chci,  abyste si řekla.. "Tak tady mi to opravdu sluší. Nevěřila bych, že někdy budu mít tak krásné fotografie!" To je můj cíl

Více o boudoir stylu

Boudoir oslavuje ženskost, rafinovaně, odvážně, ale vkusně. Boudoir, to jsou smyslné fotografie ve spodním prádle. Odhalují jemnou kůži, a je na vás, jak moc. I spadlá košile z ramene dokáže být sexy a rafinovaná. Pro boudoir je typický pohled přes rameno, pramen vlasů přes oko, obličej a oči jsou ostré, zbylá část těla je rozostřená nízkou clonou objektivu. Fotky jsou plné intimity, tajemství, náznaků a kouzelné ženské energie. Nechávají divákovi prostor pro fantazii.

Boudoir v překladu z francouzštiny, znamená "ženský pokoj". Se smyslnými fotkami tak název nesouvisí, nicméně je jasné, že focení ve spodním prádle by měla být dámská jízda. 

Objednat se výhradně na boudoir focení má odvahu asi jen 8% žen. Ženy často předpokládají, že pro podobné fotky nemají proporce, věk, správnou délku vlasů. Přitom z mé zkušenosti mohu říct, že boudoir fotografie potěší každou ženu, která ke mně do ateliéru přijde. I když primárně přišla pro přirozené portréty a zářivé fotky v krásných šatech. Seberte odvahu a dejte focení volný průběh. Budete překvapená, jak jednoduše krásné fotky můžete mít.

Focení aktů s fotografkou

Oblečená-neoblečená. To je rukopis aktů od Petry Rose. Milujete fotky světlo/stín? Akty jemně nasvícené na černém pozadí?  Skvěle fungují  k těhotenskému focení, k párovým fotkám a k detailům. Například linie zad a zadečku. To je fotka, kterou si bez obav dáte do ložnice a nebudete jí muset skrývat před očima dětí a tchýně.

Většina žen "smrtelnic" nemá postavu jako z Playboy kalendáře. Je třeba ke každé ženě přistupovat citlivě, ujasnit si její představy. Navodit příjemnou atmosféru. A výslednou fotku nastylizovat tak, aby žena vypadala co nejlichotivěji. Zároveň vkusně a citlivě zapojit retuše. Dlouhonohé vyzáblé ženy s velkými přírodními prsy jsou hříčky přírody. A v Ateliéru Šebestová se fotí ženy, které denně potkáváme na ulicích, v tramvaji, v obchodě.

Pózování je know--how fotografky

Rozhodla jste se pro krásné fotky poprvé v životě?  Nechte pózování i styling na fotografce. Poradí vám. Povede vás. Pustí větrák do vlasů. Výraz často bývá jen náhodný okamžik, setina vteřiny, kterou fotografka s citem dokáže zachytit.

Hlavním know-how fotografky Petry Rose je pózování. Že to neumíte? Stoupnout si před foťák a vystřihnout pózu jako z časopisu? Tomu rozumím. Od toho je přece šikovný fotograf. Aby vám pomohl, poradil.

V Ateliéru Šebestová se fotí nejčastěji ženy 35-45 let. Ženy, které chtějí svůdné fotky pro manžela, samy pro sebe. Žádné modelky. A víte v čem jsem si opravdu jistá? Že umím napózovat všechny typy žen. Všechny postavy, všechny tvary obličejů. Fotím ženy už 15 let. A většina žen má své přednosti, ale také nedostatky.

Fotit štíhlé mladé modelky se silikonovými rty umí každý. Protože ty nemusí pózovat. Modelky vypadají dobře i s koleny u sebe a s kulatými zády. Dobře napózovat ženu znamená, dostat jí soustavným navigováním do pozice,  kdy na výsledné fotce vypadá co možná nejlépe. A zároveň přirozeně. Se zářivým úsměvem a jiskrou v oku.

Pro ženy "nemodelky" bývá nejtěžší pózovat ve stoje. Proto papírová pozadí v Ateliéru Šebestová nenajdete. Má zkušenost je taková, že kdokoliv si na papírovou roli nekonečného pozadí stoupne, jednoduše ztuhne..:-)

Styly fotek i pózy se různě prolínají, něco vám půjde lépe a něco hůře. Před focením ukažte fotografce pár fotek jako vzor. Je to inspirace a sladí fotografku s vašimi představami. Jsou to vaše fotky. Takže se nebojte říct, pro jaké jste si přišla.

Retuše fotek potěší

Proč to tajit, výsledné fotky retušuji, než je ode mě dostanete v elegantním Fólio Boxu. V den focení nemusíte mít perfektní postavu ani pleť. Občas se před focením objeví pupínek, opar, modřina, vyrážka. Tím se nestresujte. Po dohodě s fotografkou si můžete nechat upravit klidně i jizvu nebo tetování. 

Fotografie, které na nás shlížejí s billboardů, jsou focené s profesionálními modelkami a přesto se každá fotka retušuje 4-5 hodin, než jde do tisku. Já provádím retuše daleko citlivěji. Myslím si, že retuše by neměly být na první pohled znát, žena si musí zůstat podobná. Nicméně uvidíte, že drobné úpravy jako například zařízlá punčoška nebo záhyb v pase vás na finální fotografii potěší.

VÁŠ NEZAPOMENUTELNÝ 
ZÁŽITEK ZAČÍNÁ ZDE

  • 2 hodinové focení, s pózami i výrazem poradí fotografka

  • své focení snů si naplánujete už během konzultace, získáte doporučení co sebou a jak se připravit

  • přineste tolik oblečení, kolik máme času na focení, na 1 hodinu vychází 3 outfity

  • profesionální vlasy a make-up, včetně nalepení řas

  • společné vybírání vašich top fotek

  • luxusní fólio box, fotoalbum dostanete do měsíce od focení

Ve své praxi fotografky často slýchám..

 

"Nejsem fotogenická, na žádné fotografii nevypadám dobře ...
Obávám se, že se mnou nebudete mít lehkou práci..
Budu vypadat jako blázen, určitě se mi nebude nic líbit ...

Mám moc velký nos, nesymetrický obličej, špatné vlasy,

špatnou pleť, apod. ..
Myslím, že jediné kde vypadám trochu dobře, je když nevím,

že mě někdo fotí  ...
Snažila jsem se do focení zhubnout, ale nějak to nevyšlo ... "

Možná jste se při čtení těchto řádků s některými tvrzeními ztotožnila. Máte podobné obavy.?

 

Na jednu stranu vám rozumím, s nejistotou se potýká v dnešním světě většina žen. To, co jsem během své práce objevila, je že polovina úspěchu spočívá právě v odhalení takových nejistot. Pokuste se nesoustředit se na to, jestli náhodou nemáte dvě brady, povolené břicho, apod. Na to se soustředím já jako fotografka, abych vhodným napózovaním docílila co nejlepších výsledků.

Vy se zkuste soustředit na to, jak se cítíte, na vaší sebedůvěru, na psychickou pohodu. A také na výraz.. :-) Spokojenost sama se sebou, to je klíčem úspěchu. Usmát se očima, uvolnit se. Nádech,výdech. Užít si to, být středem dění, být fotografovaná.

 Má práce fotografky je najít perfektní esenci sympatického výrazu, okolního prostředí ateliéru, optimálního osvětlení scény, vyzdvihnout vaší ženskou podstatu. Nakonec zapojím svou „velkou zbraň“, a to je schopnost napózovat ženu. Všechny typy postav, tvary obličejů, ženy v každém věku.

Každá žena může vypadat na fotkách krásně. I vy. Tuhle pravdu mě naučila 15 letá praxe fotografa. Umožňuje mi skloubit správné nastavení parametrů ve fotoaparátu, správný výběr ohniska objektivu, využití přirozeného světla, případné doplnění záblesku a odrazné desky. To vše je to umění a know-how fotografa.

To vše proto, aby z výsledné fotografie zářilo vaše osobní kouzlo

glamour fotografie z ateliér šebestová
boudoir-foceni-atelier-sebestova.jpg
svůdná fotografie ženy v křesle - boudoir photo
Objeví se mé fotky někde?

Povolení ke zveřejnění fotografií bývá citlivé téma především u boudoir fotek ve spodním prádle.  Jsou to velice osobní sety fotografií. A záleží na Vašem přístupu k fotkám, a k sobě samé. Plánujete fotkami potěšit jen oči vašeho muže? Potom souhlas k použití fotek nedáte. Plánujete se s fotkami pochlubit na sociálních sítích, ukázat je kamarádkám, udělat radost sama sobě a sdílení fotek vám nevadí? Jako fotografku mě samozřejmě potěší, sdílet aktuální fotky, které u mě v ateliéru vznikají. A jako vy jste si mě vybrala podle portfolia fotek jiných žen, i dalším budoucím ženám dodáte odvahu tím, že uvidí nové fotky ode mě z ateliéru. 

Každopádně to, jestli se Vaše fotky objeví v mé prezentaci, záleží POUZE na Vás

bottom of page