top of page

Zarezervuj si své focení ještě dnes

Jsi připravená cítit se jako nejkrásnější žena na světě?

Jak to funguje

1. Přípravy před focením

Po rezervaci si naplánujete konzultaci. Před  focením vám pomůže  20 minutová konzultace (osobně, telefonicky nebo přes videochat), není povinná, ale doporučená.   Probereme, co na sebe, jak probíhá samotné sezení, jak se připravit, účes a make-up. Zodpovím všechny vaše otázky, abyste se při focení cítili sebejistě. Promluvíme si o inspirativních tipech, a také o tom, co si obléknout. Navíc se prostřednictvím hovoru trochu poznáme, a to vás také uklidní, než přijdete na focení.

2.. Světla, kamera, akce!

Den focení je o vás – připravte se na zážitek – a nově nalezenou důvěru v sebe sama! U Glamour focení začínáme s vlasy a make-upem. U rodinného focení doporučuji si vizážistku doobjednat. V ateliéru v Praze bude vaší vizážistkou Štěpánka nebo Markéta. Po účesu a make-upu si s fotografkou společně prohlédnete vaše oblečení a sestavíte si plán focení. A pak je čas na zábavnou část! S fotografkou strávíte asi 1–3 hodiny, ale slibuji že už během chvilky se budete cítit v pohodě. Focení je poskládáno tak, aby vám pomohlo cítit se před fotoaparátem krásně, pohodlně a fotogenicky. Během 15-20 minut se budete procházet fotoateliérem s rovnými zády, sebevědomě (a to možná i nahoře bez).

3. Vybíráme fotky do alba

Několik dní po focení  si s fotografkou naplánujete schůzku, kde si budete moct prohlédnout všechny výběrové fotografie. Bývá jich kolem 100-200. Sami si vybrete fotky do svého alba, folio boxu. Názor fotografky pomůže, ale není rozhodující. Během vybírání vám ale ukáže, co se dá na fotkách vyretušovat, a co dělá fotku tou výběrovou.  

Chceme vytvořit produkt, který bude speciální a osobitý, kterého si budete vážit celý život, takže toto setkání může trvat klidně hodinu.

Co vždy dostanete s focením?

  •  pronájem ateliéru, a to i na dobu práce vizážistky

  •  využití rekvizit z ateliéru (šperky, doplňky, čelenky, boty, komplet newborn vybavení, o které je pečováno)

  •  setkání na kávu při předávání fotek

 

Á la Carte  

Ke každému balíčku dostanete Fólio Box nebo Fotoknihu. 

Doobjednat si můžete  nástěnný kalendář, obraz na stěnu, Fine-art obraz. 

Á la Carte produkty je možné objednat pouze z vybraných retušovaných fotografií.

 

Fine -Art obraz na hliněné desce

21x30cm..... 2.000,-

30x42cm.... 3.000,-

50x70cm.... 5.000,-

Elegantní fotokniha 15x20cm: 1.000,-

Nástěnný kalendář  30x40 cm: 1.000,-

Série 9 fotek v paspartě: 1.500,-

Série 3 fotek v paspartě: 1.000,-

K FAMILY balíčkům doporučuji doobjednat služby vizážistky, cena za líčení i česání je 1.500,-.

Storno podmínky Ateliéru Šebestová

bottom of page