Kontakt na fotografku

Ateliér Šebestová

Sabinova 8, Praha 3

Petra Rose Šebestová

petra@ateliersebestova.cz 

+420 603 104 944

OBJEDNEJTE SI SVÉ VLASTNÍ FOCENÍ

ÚT - SO:  8:30 hod - 18:30 hod 

Pošlete mi zprávu

Děkuji za odeslání, na zprávu odpovím do 24  hodin.

Kde nejraději fotím

Svatby miluji pražské. Takový Karlův Most v 6 hodin ráno, to je nádhera. Z obřadních míst je pro mě naprostý top Vrtbovská zahrada, ale krásný je i Libeňský zámeček a Staroměstská radnice, to je klasika. Potom mi sedí místa v přírodě, absolutně neznámá. Jako louka v Dendrologické zahradě, nebo slavobrána uprostřed lesa. Miluji tu atmosféru, ševelení stromů.

Fotit rodiny s dětmi je nádherné venku, v podvečer, v tzv. golden hour. Newborn miminka a "cake smash" jsou nejbezpečnější v ateliéru, když se maminka necítí na přejezd do ateliéru, dá se zaimprovizovat i u vás doma. Vzniknou lifestyle fotky plné domácí pohody.

Na těhotenské fotky je lepší ateliér, máte li představu boudoir stylu nebo aktů. Venkovní Golden hour volím v případě, že se chcete fotit s domácím mazlíčkem a nebo už máte starší děti.

Glamour je nejlepší fotit v luxusním apartmá, proto je 1 studio u mě v ateliéru vybavené přesně tak. Pro ty z vás, kdo glamour stylu propadly a fotí se pravidelně, můžeme vyrazit fotit do lesa nebo na nudy pláž. Nebo pronajmout apartmá. Klidně kdekoliv, v Praze i mimo Prahu.