top of page

Co je to GLAMOUR?

Aktualizováno: 25. 6.

Lidé si často myslí, že Glamour styl znamená něco sprostého, že půjde o nahotu, jako přebal na filmech pro dospělé. Není tomu tak.

Glamour styl patří 80. létům a jde většinou o portrét ženy, který je blýskavý, luxusní, s nádherným líčením a celkově se snaží zachytit ženu tím nejkrásnějším možným způsobem. Narozdíl od klasického portrétu, kde jde fotografovi o osobnostní rysy a o určitou hloubku. Všichni známe portréty osob ze zemí třetího světa, kde je v očích fotografované osoby vidět celý příběh i celoživotní úděl. O to Glamour portrét primárně neusiluje.


Fotografie z mého studia, ty které tvořím já, se snaží zachytit ženu v té nejkrásnější podobě. Aby z fotky vyzařovala přitažlivost, sebejistota a ženskost.


Glamour styl může být focen i ve spodním prádle, i když to už se dotýkáme jemně stylu Boudoir.

Častěji jsou to letní šaty na ramínkách, večerní šaty, ale klidně i župan. Cílem je, neodvádět pozornost oblečením a vystavit na obdiv smyslnost a krásu ženy. Proto vždy radím donést oblečení jednobarevné, nebo s jemným květinovým vzorem.

Žena v ateliéru Šebestová svléká šaty
Glamour Focení je focení zvýrazňující krásu ženy

Každá žena v životě určitý okamžik, kdy si přijde nejkrásnější. Většinou se jedná o období určité transformace.. Proměny.

Často se jedná o životní období, které sms pro sebe hodnotíte jako zlomové. A nemusí jít nutně o pozitivní změnu.


Kdy ženy míří nejčastěji do ateliéru, pro krásné fotografie?

  • období kolem svatby

  • ke svým narozeninám (18,30,40,50)

  • když zhubnou kila, nebo jinak přetransformují své tělo

  • k výročí vztahu pro fotky jako dárek svému muži

  • v těhotenství

  • v rozvodovém období, zvednout si sebevědomí, udělat si radost

  • s kamarádkami na společné focení, boudoir párty (fotí se ale každá zvlášť)

  • se svými dětmi a rodinou

  • se svými maminkami, sestrami (3 generace)

  • když dostanou focení jako dárek, od manžela, od kamarádek, od rodičů


Výsledné portréty budou navždy sloužit jako nádherná ilustrace krásy dotyčné ženy. Nehledě na věk, nehledě na tvar postavy. Každá žena si zaslouží vidět skrze fotografie, že je nádherná právě teď, v tuto chvíli.


Jak se na focení Glamour připravit?


Doporučuji si ke každému focení objednat vizážistku. Ta udělá váš zážitek v Ateliéru celistvý. A o to jde především.

Naším záměrem je, abyste si focení v Ateliéru užila. Udělala si hezký den. A když naplánujete návštěvu na pátek, ještě si můžete večer vyjít ven, krásně nalíčená a učesaná..

Co sebou?

Vezměte šaty, blůzky, sexy oblečení, které vám leží na dně šuplíku a klidně i takové, které už vzadu nedopnete. Večerní šaty. Kostýmek. Splývavé materiály. Kožešinový límec.

Nezapomeňte přibalit sebou do kufru i pár odvážných kousků prádla. Bodíčka sluší všem ženám. Proč si vzít na focení korzet? Nádherně zvýrazní pas. Sluší ženám s tvary a křivkami. Můžete přibalit i výrazné sexy spodní prádlo, na focení boudoir setu. Doplňky, šperky, botičky, punčochy. Svetr s širokým výstřihem, nebo rozepínací.
Těším se na vás v Ateliéru

Petra Rose

242 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page