top of page

Chci fotit AKT, nejlépe s fotografkou

Aktualizováno: 14. 8. 2022

Málokterá žena má tu odvahu dorazit do ateliéru bez jediného kousku oblečení v tašce. Většinou i když jde fotit spíše akty, vznikne ze začátku focení 1 série fotek v prádle, a nebo v kalhotkách podvazkovém pásu a punčochách. I když akty fotí žena, počátečních 10 minut je těžkých. i co se týká výrazu. Po 10-15 minutách se trochu rozehřejete, zjistíte jak funguje například pózování a uvolníte se.


Jak se fotí akt

Stojíte v ateliéru a koukáte na sebe do zrcadla. V zrcadle vidíte líbivý odraz sebe samé. Se svůdným make-upem, v prádle které normálně nenosíte. Tak co využít vaší odvahu  na 110%?  Glamour fotografie jsou nádherný základ. Něžný akt, kde ani nemusí být nic vidět, bude třešnička na dortu.


Fotografie aktů od Petry Šebestové

Vyznačují se jemným a nevulgárním pojetím a zároveň profesionální kvalitou.

Uvolněná atmosféra při focení, osobní přístup a důvěra ženy v profesionalitu fotografky, to vše vám pomůže nafotit fotky, do kterých ani netušíte, že byste mohla jít.

Potřebujete zamaskovat nenásilně určité partie? Při pózování vám může pomoci, krajková látka, poloprůhledná záclona, nebo sexy síťovaný obleček ve tvaru kombinézy. Ten koupíte v sex shopu, ale stejně tak si ho můžete půjčit v ateliéru.


Make - up na focení aktů, ano nebo ne?

Záleží na typu fotek, které se vám líbí. Jdete si pro tmavé fotky světlo stín? Potom make-up nebude skoro vůbec znatelný. Líbí se vám nahé fotky v záclonách, v bílé peřině? Potom make - up určitě budete potřebovat.


Focení aktu v páru

Rádi byste si do ložnice dali fotku společnou? Vytáhněte muže na focení sebou. Balíček se může nakombinovat. Část fotek udělat jen pro ženu a část společně.
393 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page