top of page

Glamour focení: Užiju si to i s přítomným partnerem?

Aktualizováno: 29. 4.

Na focení mi přítomnost kamarádky a nebo vašeho muže nevadí. A může být super pomoc i vzpruha. Každopádně doporučuji, když už na focení přítele pozvete, zapojte ho v posledních 15 minutách a udělejte si alespoň jeden společný portrét.

Jste spíše stydlivější povaha? Potom partnera na focení neberte. Většina žen je při prvním takovém focení docela nervózní. Hodně pomůže, že fotí žena. Před partnerem si můžete přijít ještě více vystresovaná.

Blondýnka, svůdná glamour fotka, na posteli, v ateliéru Šebestová
Glamour focení, focení aktu, boudoir

Jste exibicionistka? Plánujete přítomnost manžela jako součást dárku pro něj? Pokud vás cizí prostředí nestresuje, a zrovna neřešíte jak v dané póze vypadáte, můžete si oba přítomnost muže na focení užít. Na závěr můžeme udělat i společný akt. Nádherně bude vypadat jako obraz ve vaší ložnici.


žena a muž, světlo-stín, společný akt
Focení aktu v ateliéru Šebestová si užijete i s partnerem

Focení jako zážitek

A co když se prostě plánujete přijít vyfotit spolu? Objednejte si balíček 15 fotek Glamour a focení se dá rozvrhnout následovně.

  1. První fotosvet je vždy s jemným make-upem, s partnerem se můžete vyfotit v bílém tílku a modrých džínách. Na samostatné boudoir fotografie vezměte bílé body s punčochami nebo podkolenkami.

  2. Druhý fotosvet bývá kouřové oko a vlny ve vlasech, sedí černé spodní prádlo s podvazkovým pásem a vysokými podpatky. Partner může mít černou rozepnutou košili.

  3. U třetího fotosetu se často dělá červená pusa a vlasy se vyčešou nahoru. Ideální k aktům světlo/stín. Odvažte se oba, bude z toho skvělá fotka do ložnice.


73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page