top of page

Zachyťme krásu mateřství společně: Těhotenské focení v Praze

Těhotenství je doba plná radosti, očekávání a emocí. Jedinečným obdobím spojeným s proměnou. A na konci toho všeho úsilí vás čeká nekonečné moře lásky. Jedním z nejkrásnějších způsobů, jak zachytit tuhle magickou chvíli, je prostřednictvím profesionálního těhotenského focení.

Mnoho budoucích rodičů si přeje tuto fáze života sdílet s ostatními.

Pokud žijete v Praze, máte na výběr hnez z několika typů focení. Jaké výsledné fotky si přejete mít? Pojďme se podívat na 3 základní možnosti.


1) Těhotenské focení v zapomenutých uličkách centra Prahy

Praha jako stvořená pro focení. Je plná kouzelných fotografických zákoutí. Ať už se rozhodnete pro venkovní procházku po malebných uličkách Starého Města nebo pro rozkvetlou zahradu, možnosti jsou téměř nekonečné.

Focení venku může přinést do vašich fotografií přirozenost a autentičnost. Procházka po pražských parcích nebo u břehů Vltavy může dodat vašim snímkům speciální kouzlo a zároveň nabídnout jedinečné pozadí a kulisu, které podtrhne vaši krásu a radost z těhotenství. Focení plánujte na odpolední hodiny zapadajícího sluníčka, a nebo na ranní čas. Karlův Most je v 7 ráno nepřekonatelný. Fotky budou mít větší náboj, než ty vaše svatební.
2) Těhotenské focení v ateliéru

Není ateliér jako ateliér. Fotky u papírové role růžové nebo modré barvy jsou fain, ale dost fádní. Vyfotíte pár osvědčených póz a po chvíli nevíte, co dál. Ateliér by měl fotografa především inspirovat. Proto jsem si ateliér vybavila v boho stylu, jako hotelové apartmá, ale zároveň v domácí jemné pohodové atmosféře. Když k tomu přičtu ideální denní světlo open-spacu, které jde z obou stran, dostanete ideální podmínky pro focení žen. Styl boudoir, styl glamour, ale i jednoduché nadčasové rodinné portréty. A o to u těhotenského focení jde především.

V Ateliéru Šebestová vznikají nenucené přirozené fotky. Pouze v prostředí, kde se cítíte dobře, mohou vzniknout fotky plné emocí, lásky, očekávání, spokojenosti.


Výhody těhotenského focení v ateliéru

1. Kontrolované prostředí: Ateliérové focení poskytuje kontrolu nad světlem, pozadím a dalšími aspekty prostředí, což umožňuje vytvořit profesionální a esteticky příjemné snímky.

2. Soukromí a pohodlí: Ateliérové prostředí může poskytnout pocit soukromí a pohodlí, což je obzvláště důležité pro těhotné ženy, které chtějí mít svůj prostor a cítit se uvolněně. V ateliéru jsou toalety, koupelna, kuchaňka i prostor, kde vás nalíčí vizážistka.

3. Možnost variací: V ateliéru je možné využít různá pozadí, rekvizity a osvětlení, což umožňuje vytvořit různorodé a originální snímky, které perfektně vyjadřují vaši osobnost a styl. Líbí se vám černobílé akty? Světlo / Tma, fotky na černém pozadí, zahalené, tajemné, jemná linka světla, která klouže po bříšku? Není co řešit, potřebujete ateliér. A fotografku, která zábleskové svícení ovládá.

Stále váháte, jestli se vůbec do těhotenského focení pustit? Nestačí momentka u skříně v ložnici? Mám pro vás 5 důvodů, proč si udělat radost a jít k profíkovi.


Proč vlastně jít na těhotenské focení?

1. Zachycení těhotenské krásy: Těhotenství je magické období plné proměn a krásy. Těhotenské focení vám umožní zachytit tuto jedinečnou fázi vašeho života a vytvořit trvalou vzpomínku na vaši mateřskou krásu.

2. Překonání nejistot: Mnoho žen se během těhotenství cítí nesměle nebo nesvé. Profesionální fotograf vám může pomoci cítit se pohodlně a sebevědomě před objektivem, což vám umožní vychutnat si tento speciální okamžik.

3. Propojení s partnerem a rodinou: Těhotenské focení může být skvělou příležitostí pro propojení s partnerem a pro zahrnutí rodiny do této důležité události.

Pokud žijete v Praze a přemýšlíte o těhotenském focení, ateliérová varianta je skvělou volbou. Nejenže vám poskytne kontrolu nad prostředím a umožní vám pohodlnější a soukromější zkušenost, ale také vám umožní vytvořit úžasné a profesionální snímky, které budou trvalou vzpomínkou na toto specifické období vašeho života. Pro nezapomenutelné těhotenské focení v Praze se obraťte na profesionální fotografický ateliér a vytvořte si svůj vlastní jedinečný příběh mateřství. V knize s newborn fotkami pár fotek s těhotenským bříškem nesmí chybět!15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page