top of page

Jak si vybrat svého fotografa?

Aktualizováno: 19. 11. 2023

Každá žena má individuální představu o tom, co očekává od boudoir/glamour fotografa. Je důležité snažit se porozumět jejím přáním a přizpůsobit se jim. Některé ženy si přejí elegantní a jemné snímky, zatímco jiné preferují smyslnější a odvážnější styl.

Ale všechny se shodnou na základních bodech, co by fotografka, ke které se rozhodnou jít, měla splňovat.
Pohodlí a uvolněná atmosféra v ateliéru

Vytvořit prostředí, ve kterém se žena bude cítit pohodlně a uvolněně. To je při Glamour focení základ. Zajistit příjemnou hudbu, vhodné osvětlení. A také dostatek času na přípravu. Proto doporučuji doplnit focení o služby vizážistky. Péče o pleť a vlasy je příjemná relaxace před focením, pohodově se aklimatizujete v novém prostředí.


Pomoc s pózováním

Mnoho žen se obává, že nebudou vědět, jak se postavit nebo jak správně vyjádřit svou smyslnost před kamerou. Fotograf musí umět pomoci s vedením a nastavením těla při samotném focení.


Úprava a retušování

Nabídnout profesionální úpravu a retušování fotografií je u Glamour focení ve spodním prádle důležité. Možnosti a um retušování fotografa dodají ženě sebevědomí a zdůrazní její přirozenou krásu. Fotograf(ka) by měla být ochotná poskytnout i možnost vybrat si preferovaný styl úprav. Některá žena preferuje přirozenost a jiná zase uvítá lehkou modelaci sexy křivek.


Dobrá komunikace a spolupráce

Žena by měla mít možnost v průběhu celého procesu vyjádřit svá přání a preference. Finální výběr fotek k retuši by měl být na ní, nebo by měl fotograf výběr konzultovat.


Každá žena je jedinečná a může mít své specifické požadavky. Nejlepším způsobem, jak zjistit, co žena očekává, je otevřeně komunikovat, naslouchat a vytvořit prostředí, ve kterém se bude cítit sebevědomě a krásně. A focení v ateliéru si užije.35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page