top of page

Rodinné Focení: Vytvořte Nezapomenutelné Vzpomínky v Ateliéru Šebestová

Aktualizováno: 8. 7.

Nenechte jaro utéct! Oslavte růst vašich dětí společným rodinným focením!


Jaro je ideálním časem k vytvoření krásných rodinných fotografií. Proč? Roste a vyvíjí se vše kolem nás, a nám rodičům to připomíná, jak krátkou dobu budou naše děti dětmi. Nechte svou rodinu zazářit. Propojit se se sebou navzájem prostřednictvím této zábavné a památné aktivity, jakým focení na 100% je..:-)

Že se neradi fotíte? Že byste nejraději nechali vyfotit jen své děti? Takhle jednoduché to se mnou mít nebudete.. Já totiž fotím ráda především ženy. A mým cílem je, aby to na rodinných fotkách slušelo především mamince. Protože ruku na srdce, děti vypadají božsky na všech fotkách. Ale pěkných rodinných fotek, kde jste spolu, těch bývá pomálu.


O maminku jde především

Vaše rodinné fotografie jsou nejen krásnou vzpomínkou na tento okamžik, ale také důležitým dědictvím pro vaše děti. A vaše děti vás milují takovou, jaká jste právě teď. Proto výmluvy stranou. Čekáte, až budete mít svou vysněnou váhu? Až si koupíte vysněné šaty? Až budete mít po operaci křečových žil nebo našetříte na jinou zkrášlovací proceduru? O tom focení není. Děti vás chtějí mít na fotkách, protože vás mají rádi takové, jaké jste. A toužíte-li po lehké proměně, doporučuji zamluvit si před focením vizážistku. Ta dokáže zvednout sebevědomí.
Proč jsou Rodinné Fotografie Největším Pokladem?


 1. Zachycení Okamžiků: Čas letí rychle a děti rostou ještě rychleji. Rodinné fotografie nám umožňují zachytit ty důležité momenty, které budeme chtít si pamatovat navždy. Od prvního kroku po první školní den - každý okamžik má své kouzlo.

 2. Spojení s Minulostí: Fotografie nám přinášejí spojení s našimi kořeny. Procházení starými rodinnými fotografiemi nám umožňuje lépe porozumět našemu rodinnému dědictví a vnímat změny, které čas přináší.

 3. Připomínka Lásky a Spojení: Rodinné fotografie jsou vizuální připomínkou lásky, kterou sdílíme s našimi blízkými. Tyto snímky nás připomínají, že jsme součástí něčeho většího a že naše rodina je základem našeho života.

 4. Tradice a Kontinuita: Každá rodina má své tradice a rituály. Rodinné fotografie mohou tyto tradice zachytit a předat je dalším generacím. Jsou to paměťové články, které spojují minulost, přítomnost a budoucnost.
Proč se objednat na focení právě teď?


Nemůžeme čekat na ideální čas. Každý okamžik je jedinečný a cenný. Zde jsou důvody, proč byste měli objednat své rodinné focení právě teď:


 1. Zaznamenání Růstu: Děti rostou bleskově. Každý měsíc přináší nové dovednosti a změny. Zachycení těchto momentů teď vám umožní sledovat jejich růst a vývoj.

 2. Vytvoření Vzpomínek: Jaro je časem nových začátků a radosti. Využijte tuto energii k vytvoření krásných vzpomínek, které budete moci sdílet s budoucími generacemi.

 3. Spojení S Rodinou: Rodinné focení je nejen zábavnou aktivitou, ale také příležitostí k posílení pouta s vaší rodinou. Společné chvíle strávené při focení budou vytvářet nezapomenutelné zážitky.

 4. Dar Pro Budoucnost: Rodinné fotografie jsou darem pro budoucnost. Nechť vaše děti a vnoučata mají přístup k těmto vzpomínkám, které jim pomohou lépe porozumět jejich kořenům a rodinnému dědictví.
Proč si vybrat Ateliér Šebestová pro Vaše Rodinné Focení?


 1. Profesionální Kvalita: V Ateliéru Šebestová se specializuji na profesionální ale zároveň přirozené rodinné fotografie. Ateliér je vybavený příjemně, jako apartmá v toho stylu, tak aby se v něm děti cítily jako doma. Každý snímek, který v Ateliéru vznikne, bude ale perfektně zachycen a zpracován. Protože světlo v Ateliéru Šebestová je k focení naprosto dokonalé.

 2. Pohodlí a Komfort: Fotostudio nabízí pohodlné prostředí, které je přizpůsobeno potřebám rodiny. Najdete přebalovací pultík, spoustu plyšáků, sprchu. Snažím se, aby se každý člen vaší rodiny cítil uvolněně a pohodlně, protože to vše se odráží i ve výsledných fotografiích.

 3. Kreativita a Originalita: Každá rodina je jedinečná a já se snažím zachytit jedinečnost prostřednictvím kreativních a originálních nápadů. Nejde mi jen o to, aby jste získali standardní fotografie. Fotografie, kterou si vystavíte ve vašem domově, by měla být umělecky hodnota, technicky pěkná a zároveň reflektovat osobnost a energii vaší celé rodiny.

 4. Flexibilita a Individualita: Snažím se o maximální flexibilitu a individualitu při plánování a realizaci focení. Zároveň je pro mne důležitá ale má vlastní rodina. Vaše přání se ale snažím splnit do posledního detailu, focení o víkendu nabízím bez příplatku, vždy jednou za měsíc.

 5. Dlouhodobá Zkušenost a Spokojenost Zákazníků: Ateliér Šebestová, to je má dlouholetou zkušenost v oblasti rodinné fotografie a mnoho spokojených zákazníků, kteří se ke mně pravidelně vrací. Ateliér rozvíjím s láskou už 15 let. Důvěřujte mé zkušenosti a připojte se k těm, kdo už objevili kouzlo rodinných fotografií v Ateliéru Šebestová.


Zarezervujte si své místo v Ateliéru Šebestová ještě dnes. Věřím, že společně vytvoříme nezapomenutelné a krásné rodinné fotografie, které budou těšit vás i vaše blízké. Plánujete newborn focení? Focení 1.narozenin? Objednejte pro babičky rovnou kopie fotoknihy. Protože až tu vaší uvidí, nebudou vám jí chtít vrátit..:-)

Vytvořím pro vás vzpomínky, které budou na fotkách trvat celý život. Životnost fotopapíru je 100 let. Klikněte na objednat a vyberte si váš termín focení v rezervačním kalendáři.

Klik, a můžete začít plánovat své jarní outfity na rodinné focení!4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page