top of page

Těhotenské focení, jak se nalíčit?

Aktualizováno: 21. 2.

Jak se nalíčit na těhotenské focení a vyplatí se investovat do profesionální vizážistky?

5 důležitých kroků, které při vlastní přípravě rozhodně nevynechejte.
Vyplatí se před těhotenským focením investovat do vizážistky?

Líčení od profi vizážisky si náramně užijete, úžasně zrelaxujete. Vizážistka upravuje zároveň i vlasy. Na focení se hodí účes s větším objemem, většinou se češou pomocí žehličky volné vlny. Líčení je jemné, ale na přání se mohou nalepit i řasy. Úprava trvá asi 1 hodinu a cena je 1.500,-.


Myslím, že se investice do vizážistky se určitě vyplatí 2 případech:

  1. Máte v těhotenství problematickou pleť? Více se potíte? Pak je vizážistka investice k nezaplacení. Odlesky pleti se neretušují dobře a na výsledných fotkách jsou většinou vidět. Akné nebo opary šikovná vizážiskl zakryje z 80%.

  2. Jdete si do ateliéru pro svůdné těhotenské fotky ve spodním prádle? Vizážistku si objednejte. Fotky tím upgradujete o level výš. Proměna od vizážistky bývá pro ženu zážitek, zvedne sebejistotu. Každá žena líčením prokoukne a tím si focení více užije, protože je se svým vzhledem spokojená.


žena focená v ateliéru šebestová s těhotenským bříškem
Těhotenské focení inspiraceChcete se na focení připravit sama?

Plánujete těhotenské focení s celou rodinou a nechcete, aby se při čekání na vás nudili? Dám vám několik tipů, jak se vhodně na focení nalíčit a učesat u vás doma. Tak abyste přijela už krásná, a mohli jsme rovnou začít fotit.


Tip č. 1 – Pleť musí být sjednocená


To je absolutní základ. Podklad make-upu i make up a pudr musí ladit. A to i s krkem, dekoltem a ostatními částmi těla. Kdo umí zlehka vystínovat obliny obličeje, hurá do toho. Pudr vezměte sebou, v případě potřeby dopudrujeme během focení.Tip č. 2 – Lesk na rty úplně stačí


Nemusíte se pouštět zrovna do červené pusy, lesk na rty úplně postačí. Před jeho nanesením můžete konturou zlehka vystínovat rty a udělat obrys, pokud jste zvyklá.


„Vybarvit rty konturou je starý osvědčený trik vizážistek, déle vám vydrží, takže do ateliéru vydrží váš přejezd“ – Vizážistka Markéta

Tip č. 3 – Kdo umí krásnou linku na oku?


Chce to tvrdý trénink, ale krásná horní linka dělá oku lepší dojem. Kdo má natrénováno? Teď to zúročíte...:-)


Tip č. 4 – Experimentovat?


Ani ne.. Na líčení použijte vaše obvyklé a oblíbené barvy, jen vše naneste zhruba o 10-15% více, než se líčíte normálně.


Tip č. 5 – Co s vlasy?


Do drdolu se nepouštějte. Rozpuštěné vlasy s vlnami jsou na fotkách top. Klidně použijte kulmu, je to rychlejší. A nezapomeňte zafixovat.


líčení a vlasy na focení v těhotenství
Jak na těhotenské focení


Těhotenské fotky, inspirace


Mrkněte do galerie fotek pro inspiraci, ať víte, co vás na focení čeká. A hlavně si přijďte focení užít. Ať už s proti vizážistkou nebo bez, vaše fotky budou úžasné.


Péče o tělo


Nezapomeňte na péči o pokožku, den před focením hodně pijte. A ráno namažte celé tělo krémem, nebo olivovým/kokosovým olejem. Pokožku krásně hydratujete a na fotkách nebudou šupinky suché kůže. Kokosák funguje dobře i na pleť novorozených miminek.

Cestou na focení odrolujte z bříška těhotenský pás u kalhot. Ať není otlačený uprostřed břicha. Totéž můžete udělat s podprsenkou, pokud se před focením líčíte, vizážistka vám většinou tenhle malý trik připomene..

Otékají vám nohy? Zkuste na focení přijet v pantoflích, nebo pohodlných kozačkách. Bez ponožek. Otlačeniny se sice dají vyretušovat, ale je to zbytečné, když můžeme otlakům předejít.
85 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page