top of page

Valentýnské Focení, rozpalte svého muže nejen na Valentýna

Aktualizováno: 8. 7.

Valentýnské Focení v Ateliéru Šebestová: Vtiskněte Svou Lásku do Fotografií


Valentýnské focení v ateliéru je pro mě vždy vzrušující čas. Je jasné, že tohle období a focení je více o mužích. Červené prádlo, škraboška na oči, latex, důtky, pusťte svou fantazii ven! To bude odvaz. Buďte více HOT!

Když se schovávám za svůj objektiv, cítím, že mé poslání je nejen zachytit tvář, ale vyprávět skrze fotky jedinečný příběh lásky. Vášně.

Jsem přesvědčena, že klíčovým prvkem úspěšného Valentýnského focení je propojení. Snažím se vytvořit prostředí plné pozitivní energie, která je základem skvělých snímků.

Když se má klientka cítí před objektivem uvolněně a šťastně, odráží se to v každém výrazu na výsledných fotkách. A obojí se vytáhnout ty saténové rukavičky ze dna kufru.


slečna v červeném spodním prádle
valentýnské boudoir focení

žena v červeném spodním prádle focena v ateliéru Šebestová
svůdná boudoir fotka jako dárek k Valentýnu

Nádherné denní světlo v mém ateliéru prostě miluji

Světlo hraje v boudoir snímcích klíčovou roli. Mým uměním je zacházet se světlem denním, tvořím snímky plné jemnosti a kouzelné ženské energie. It is a Magic! Jemný dotek slunce na tváři, hravé hry s kontrasty světla skrze okna – to všechno tvoří snímky, které budou zářit jako obraz na stěně vaší ložnice. A to je přesně to, co z focení můžete mít.


Na focení se objednejte sama nebo přijďte s partnerem

Ano, na focení můžete přijít s partnerem. Nebo začít sama se žhavými fotkami ve spodním prádle a na dokonalý portrét vás dvou, může váš muž přijít v posledních 20 minutách focení. Jaobraz chcete vidět ve vaší ložnici? Společný akt? Žhavou fotku v červeném spodním prádle? Nebo jemný portrét v bílé košilce?


Na focení vytvoříme společně nádherný boudoir portrét, který darujete vašemu milému k Valentýnu!


Pózování portrétů v podání Petry Rose Šebestové

Snažím se, aby mé pokyny během focení byly spíše vedením než striktními příkazy. Chci, aby se moji klienti cítili svobodně a pohodlně, aby se mohli odvázat a projevit svou lásku naplno. Přesto jen já vidím skrze objektiv výslednou fotografii a správné napózování udělá mnoho. Nikdo z nás přece na výsledné fotce nechce mít dvě brady, nebo koleno větší než hlavu.


Styling na boudoir focení

Styling a rekvizity jsou pro fotografa jako štětce pro malíře. Každý detail má svůj význam, ať už jsou to barevné kombinace nebo drobné doplňky. Jsou to právě maličkosti, které dokáží přidat do snímku další vrstvu energie a radosti. Nebojte se proto do kufru na focení přibalit odvážnější doplňky, takové, které jste třeba neměla nikdy na sobě.


Woman in red
Focení v Ateliéru Šebestová je nevšední zážitek

A nakonec tisk fotek a postprodukce


Postprodukce je pro mě posledním krokem na cestě k dokonalosti. Dodatečné úpravy mohou dodat snímkům tu správnou šťávu a život. Miluji teplé filtry pozdního sluníčka. Snažím se zachovat autentičnost a zároveň přinést do fotografií nádech uměleckého vizuálu.

A co by byla retušovaná fotku bez tištěné podoby? Veškeré fotky, které si z focení se mnou zakoupíte, se tisknou a paspartují.


Valentýn 2024


Na Valentýnské focení v Ateliéru Šebestová se můžete kdykoliv během prvních 14 dnů v únoru. V ateliéru vás čeká Valentýnská výzdoba.
134 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page