top of page
fotografka petra rose

Ahoj! Jsem Petra,

HLAVNÍ FOTOGRAFKA ATELIÉRU ŠEBESTOVÁ 

POMÁHÁM ŽENÁM OBNOVIT SEBEDŮVĚRU

Fotím 15.rokem a jsem fotografka žen. Umím napózovat ženu tak, aby vypadala skvěle. Pomáhám vám cítit se uvolněně a bez starostí během focení.

Úžasný zážitek je stejně důležitý jako krásné fotky a já jsem moc ráda, že mohu být vaší fotografkou!

NEMŮŽU SE DOČKAT,
AŽ TI UKÁŽU, JAK JSI KRÁSNÁ. PRÁVĚ TEĎ, PŘESNĚ TAKOVÁ, JAKÁ JSI.
  • Jsem manželka a mamka 8 letého kluka

  • Ráda se potápím a šnorchluji se žraloky, sekám samurajským mečem a denně běhám 

  • Miluji New York

Jsi připravená znovu objevit svojí krásu?

ZASLOUŽÍŠ SI CÍTIT SE SEBEVĚDOMĚ, SEXY A NAPROSTO BOŽSKY

PROTOŽE PŘESNĚ TAKOVÉ VŠECHNY JSME

backstage fotografie z atelier sebestova

Nalaď se na pohodu

Focení je příjemně ztrávený čas. Nevěříte? Nejdříve si probereme vaše očekávání, sladíme barvy a styl. Potom si na hodinku v klidu sednete, dáte si kávu a vizážistka vás promění ve vaši krásnější verzi. Zkušená fotografka, která si je jistá v tom co dělá, se pozná podle toho, že i za pár minut dokáže nafotit krásnou fotku. Metoda pokus a omyl, 2000 snímků na kartě a 4 hodiny společného trápení, to jsou začátky fotografů amatérů - nadšenců. Focení v profi ateliéru má být příjemné, svižné, s jasnou vizí. Vybrala jste si fotografku, styl, portfolio, svěřte se do jejích rukou, nechte se vést, důvěřujte jí a věřte, že vaše fotky budou nádherné. 

Buď sama sebou 

Všechny ženy jsou krásné, a každá jsme originál. Je na fotografce vytáhnout z vás to nejlepší. Nejsou nefotogenické ženy, jen nešikovní fotografové.. Zahoďte strach, nervozitu. Jo a nemusíte pořád zatahovat bříško. Důležité je dýchat.. Myslete na výraz, ten dělá fotku. Usmát se očima. Jemné retuše, které fotografka umí, doladí detaily, záhyby, odlesky i otlačeniny. Vždy ale na fotce budete vy. I v kvalitní a nenásilné retuši tkví umění fotografa.

glamour boudoir styl foceni

Můj slib vám všem

Z focení si odnesete svoje životní fotografie. To je můj záměr, životní poslání a můj slib vám všem. Fotky k retuši vybereme společně. TIP: Glamour fotky jsou hlavně o výrazu, na naše společné vybírání vezměte sebou manžela, mužské oko nám dodá jinou perspektivu. Proto dejte na svůj první dojem. Při vybírání máte vždy poslední slovo. Mým cílem je vytvořit takovou galerii fotek, že nebudete vědět, kterou vybrat dřív.. :-)

Unikátní zážitek, který se ničemu jinému nepodobá

Věřím, že fotky ode mě budou ty nejšmrncovnější fotky, jaké kdy v životě budete mít. Fotky ze svatby jsou důležité, ale jsou vždy více o příběhu vašeho velkého dne. Zato boudoir fotky jsou jen vaše. O vás. Jsou nádhernou vzpomínkou . Oslavou ženské krásy, energie i radosti ze života. 

A rodinný portrét, to je nadčasová vzpomínka, žije s námi další desítky let, na zdech našich domovů. Newborn fotka spícího miminka, to je dechberoucí krása. Už nikdy ten okamžik nevrátíme, je nádherné ho zachytit na fotce. Společné rodinné fotky jsou pro mě to nejcennější z materiálních věcí, co doma mám.

Fotografka Petra Rose Šebestová

 

"POMÁHÁM ŽENÁM ZÍSKAT ZPĚT SEBEDŮVĚRU"

​Focení je společný proces. Výsledné fotky ovlivním já i vy. A když mi dáte důvěru, uspějeme. Pojďme spolu vytvořit fotky, které vám budou dělat radost.

JSI PERFEKTNÍ TAKOVÁ, JAKÁ JSI

Věřím, že každá žena touží mít krásné fotky. A může je mít. Takové fotky, kde se sama sobě bude líbit. Můžete chtít svůdné a provokativní Boudoir fotky ve spodním prádle, nebo zářivý a NADČASOVÝ glamour styl. Můžete si přijít pro fotky v nádherných společenských šatech s nádechem luxusu.Proměna make-upu a účesu od vizážistky vám dodá sebevědomí a sílu do focení.

PROZKOUMEJ SVOU SÍLU, SEBEVĚDOMÍ A KRÁSU

"Radostně prožitý život, to jsou útržky radostných životních okamžiků a vzpomínek."

Narození miminka, těhotenství, ale i proměna těla zdravou životosprávou, sportem. Proměna na psychické úrovni, chvíle, kdy začíná žena vnímat svojí sílu, začíná si vážit sama sebe. Pojďme spolu zachytit ten okamžik transformace. Každý okamžik ve vašem životě je jedinečný a nebude se opakovat.

ZASLOUŽÍTE SI CÍTIT SE SEBEVĚDOMĚ, SEXY A NAPROSTO BOŽSKY!
PROTOŽE PŘESNĚ TAKOVÉ VŠECHNY ŽENY JSME
bottom of page