top of page

Jaké ženy nejčastěji fotografujete?

Aktualizováno: 19. 11. 2023

Tuhle otázku dostávám docela často. A zároveň s ní se mě ptáte, proč mám ve své fotogalerii fotky samých mladých pěkných slečen. A tak vyplave na povrch obava, že takhle vy nikdy vypadat nebudete..

Tak se zhluboka nadechněme a pojďme si říct, že v mém ateliéru nejčastěji fotím ženy, nezávislé ženy, ve věku kolem 40 let. A já vám dnes povím příběh jedné z nich..V mé galerii jsou krásné ženy. Ale zdaleka všem není 18 let. Můj záměr je, abyste se podívala na fotky ode mě, a viděla krásnou ženu. Ve vás. Abyste pocítila lásku SAMA k sobě. Protože to si všechny zasloužíme.


Fotka ženy v košilce, boudoir
Boudoir focení v Ateliéru Šebestová

A teď už ke slíbenému příběhu..Sylvie, 44 letá žena s krásnými vlasy a přátelským úsměvem, stála před velkým krokem ve svém životě. Celý svůj život zasvětila své rodině. Svému muži, dětem.. Až do nedávna. Kdy jí její manžel opustil. Ano, byly tam jisté náznaky, problémy, neshody.. Ale kde nejsou? Celá situace ji pořádně vzala.

Nicméně, s pomocí svých blízkých přátel a také psychoterapeuta, Sylvie začala pomalu znovu objevovat svou vlastní osobnost. Své vlastní já, které bylo ukryto docela hluboko, spolu s její vlastni sebedůvěrou.


Touha po tom, najít sebe sama a oslavit svou ženskost, jí přivedla k nápadu na boudoir fotografování.


V den focení se Sylvie cítila velice nervózní, ale také vzrušená. Měla na sobě krásné prádlo, které si sama vybrala, a byla připravena ze sebe vymáčknout maximum.


Fotografka byla skvělá a pomohla ji cítit se uvolněně a pohodlně před objektivem. Hodně udělala i vizážistka, ta proměna byla úžasná a dodala jí kousek sebejistoty do prvních minut focení.

Během fotoshootingu Sylvie postupně odkládala svou nejistotu a cítila se stále sebevědomější. Fotky zachytily její smích, sílu a krásu, kterou v sobě znovuobjevila. Fotografka z ní dostala výrazy, o kterých ani netušila, že ještě umí.


Když si prohlížela hotové fotografie, uvědomila si, že nyní má něco, co nikdy předtím neměla.. Důkaz, že skoro ve 45 letech může být krásná a sebevědomá.


Boudoir fotografie se staly pro Sylvu důležitou památkou na transformační období jejího života. Připomínají jí, že je schopná změnit svůj příběh a začít novou kapitolu, která je plná sebedůvěry a odvahy.

Její příběh je důkazem toho, že nikdy není pozdě začít žít život naplno, s láskou a respektem sama k sobě. A se sebejistotou.168 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page