Udělejte si radost

Báječné těhotenské focení

Těhotenské fotky v příjemné a klidné atmosféře fotoateliéru
tehotenske-foceni-s-partnerem

Těhotenské fotografie z ateliéru

Čekáte miminko a rádi byste zdokumentovali toto období? Těhotenské focení si užijete. Fotky mohou vzniknout venku v přírodě, nebo v ateliéru.

Těhotenské focení preferuji v ateliéru, bez ohledu na počasí a denní dobu, získáte stabilně kvalitní snímky. Venkovní focení v přírodě plánuji pouze na pozdí odpoledne, kvůli sluníčku. Musí být dostatečně nízko.

Dobré osvětlení je jedním z nejdůležitějších kritérií pro dobrou fotografii, a to nejlepší světlo, je světlo denní. Ideálně nepřímé rozptýlené světlo, z okna na sever, ale za slunečného dne. To je svatý grál z přirozených světelných podmínek. Práce s denním světlem v ateliéru mě velmi baví, a z posledních 5 let už 90% fotek fotím pouze za pomocí odrazné desky.

Protože je Ateliér Šebestová umístěn v 8.patře a má 12 oken na jihovýchod a severozápad, podmínky pro focení jsou v něm neskutečné. Stále objevuji jeho báječné kouzlo. Fotoateliérům ve sklepích lze přičíst vhodnost pro jiný obor fotografií. Většina práce z Ateliéru Šebestová je ale plná právě kvalitního denního světla. To nás zásadně odlišuje od konkurence. I známé ateliéry Langhanz se proslavily právě využitím denního světla.

Na focení s partnerem nebo bez?

Na těhotenské focení můžete přijít i s partnerem, manželem. Nebo jej pojmout jako rodinné focení. Nastávající maminka si užije obě varianty. A na samostatné focení nezapomenout přibalit spodní prádlo.

Fotky se dají nakombinovat, na polovině můžete být vy samostatně a půl nafotíme společně, jako rodinné fotky. Kromě pěkného spodního prádla nezapomeňte přibalit i nějaké pěkné těhotenské šaty. Na inspiraci těhotenských fotek mrkněte do galerie níže. 

Balíčky focení u Šebestový

Jste těhotná a ráda byste si zamluvila focení? Nejlepší čas na těhotenské focení je v 8.měsíci. Objednejte se měsíc předem, ať si vyberete termín, který vám bude vyhovovat. Na focení můžete dorazit i s partnerem, nebo jako celá rodina.

Zároveň s těhotenským focením si nezapomeňte objednat i newborn focení. Focení novorozence je možné jen do 14 dnů od narození a jsou to jedny z nejkrásnějších fotek, co se svým potomkem budete mít. Fotka spícího miminka se bude nádherně vyjímat na stěně dětského pokojíčku. Objednejte si termín ve stejné době, kdy řešíte těhotenské focení.

tehotenske-foceni-atelier-sebestova