top of page

Rodinné focení je především dárek pro ženu

Rodina v hlavní roli

Ať už se rozhodnete pro focení venku nebo v ateliéru, rodinné focení je zážitek, na který je potřeba se připravit. V Ateliéru Šebestová fotí Petra Rose Šebestová nejčastěji rodinné focení s newborn miminky. Je to vyvážená kombinace spícího miminka s rekvizitami a rodinného focení s miminkem. Na focení nesmí chybět i starší sourozenec. A protože je 1 celé studio Ateliéru Šebestová vybavené jakou boudoir apartmá, fotí se tam skvěle těhotenské fotky. A to jak rodinné nebo těhotenské focení s partnerem, tak i samotná těhotná žena, například v krajkových šatech nebo župánku.

Těhotenské focení v ateliéru, nebo v přírodě?

Těhotenské fotografie od Petry Rose Šebestové jsou volně inspirované boudoir stylem. U focení v prádle je daleko větší zázemí a pohoda v ateliéru. Fotky z ateliéru jsou navíc mnohem variabilnější, co se světla týče. Můžeme fotit od jemných světlých fotek v záclonách až po černé pozadí a akty světlo/stín. Na těhotenské focení s partnerem nezapomeňte vzít oblečení pro vás pro oba.

Těhotenské focení v přírodě je kouzelné, fotky mají atmosféru daného ročního období. Jsou zalité sluncem, vypadají romanticky už jen tou kulisou přírody. Pojďme využít panoramat přírodních ale i pražských. Těhotenské fotky v poli se slunečnicemi, nebo na Karlově mostě? Focení venku skvěle nahrává fotkám s domácími mazlíčky. Venku se fotí většinou v pozdních odpoledních hodinách a pro malé děti tento čas nemusí být příjemný. Zavolejte proto fotografce své představy a domluvte si lokaci.

 

Focení v Ateliéru Šebestová může být návykové


V ateliéru Šebestová fotím vaše radostné životní okamžiky už pár let. Jsem vděčná za to, že mohu provozovat vlastní ateliér, který jsem si vybavila podle svých představ a vašich požadavků. Mám radost, že se ke mě rádi vracíte. Ať už  se chcete vyfotit s těhotenským bříškem, nebo třeba jen sami dva, jsem tu pro vás. Miluji zachytit první úsměv vašeho miminka při newborn focení. Ráda fotit ženy v boudoir a Glamour stylu, tak, aby si zvedly sebevědomí a překvapily svého muže. A baví mě potkávat se s vámi na svatbách a jiných rodinných příležitostech.
Fotky pro vás zachycuji s láskou, taktem, trpělivostí a s optimismem, že se naše společné dílo podaří.
Udělejte si radost a objednejte se klidně hned.

Focení Rodiny je často vánoční nebo narozeninová záležitost

Než se člověk naděje, jsou tu znovu Vánoce, narozeniny, a tak dál. A protože máme ve zvyku slavnostní dny trochu plánovat a připravovat, pojí se s tím často i nápad, nechat svou rodinu zvěčnit na společných fotografiích. Ty si potom často rádi prohlížíme, nebo si je necháme vytisknout domů jako obraz. I já se každý den v kuchyni dojímám, jaký byl náš syn v 1 roce roztomilý. Obraz s naší společnou fotkou už tam visí 6 let.. A pořád je krásný. 

Jsem vděčná, že jsou ty chvíle společné lásky, souladu a štěstí tak krásně zachytitelné. Fotky jsou malý zázrak. Naplánujte si i vy na letošní Vánoce rodinné focení. Nádhernou bublinu v čase spolu vytvoříme nejen pro vás, ale i pro vaše děti.

bottom of page