top of page

RODINNÉ FOCENÍ
S DĚTMI PRAHA 

Rádi byste pěkné nadčasové fotky vaší rodiny? Nechte se vyfotit s dětmi které milujete, dokud jsou ještě dětmi. A vyfotit s vámi se chtějí. Rodinné album fotek je nedocenitelný poklad. Až vaše děti vyrostou, budou se na fotky z dětství ptát. A budou chtít na fotkách vidět i vás. Vaše rodiče. Jak jste vypadali před 20 lety? Komu byl váš syn více podobný? A pózovala holčička ráda, už když byla malá?

rodinne-foceni-v-atelieru-praha.jpg

RODINNÉ FOCENÍ V ATELIÉRU 

Focení je dárek především pro ženu

Rodina v hlavní roli

Rodinné album, o kterém se tu bavíme, to není 2000 fotek ve vašem mobilu. Ani odložená fotka na insta profilu, který vám za 5 let omylem smažou nebo odcizí. Rodinný album, to jsou vytištěné fotografie. Jedině tištěnou fotkou vytvoříte obtisk vaší rodiny v čase. Já věřím fotoknihám. Jsou na fotografickém papíře, v elegantní kožené vazbě. Bude to nejoblíbenější kniha ve vaší knihovně. To vám slibuji.

Jak se připravit na rodinné focení?

Rodinné focení je zážitek. A aby byl pro všechny členy rodiny příjemný, musíme trochu plánovat. Nezapomeňte si přibalit oblečení i pro sebe. Sladit celou rodinu. Nezapomeňte na motivační svačinku, oblíbenou písničku nebo hračku.

Ateliér Šebestová je zařízený jako boudoir apartmá. To je postel, záclony, křesílka. Hygge deky a polštáře, vše v příjemných pastelových neutrál barvách. Tak, abyste vynikli vy. Dávám přednost rodinným portrétům, nežli fotkám celé postavy. Ale i tak sebou přibalte i pěkné botky. 

Focení v Ateliéru Šebestová může být návykové

 Jsem portrétní fotografka, začala jsem jako fotografka svateb. Fotím pro vás radostné životní okamžiky už 15 let. Jsem ráda za to, že jako jedna z mála fotografů mám vlastní fotoateliér, který jsem si vybavila podle svých představ a vašich požadavků. A mám radost, když se ke mě rádi vracíte.

Vidím své minulé nevěsty, když se fotí s těhotenským bříškem. Miluji zachytit první úsměv vašeho miminka při new born focení. Ráda fotím ženám Glamour styl fotek. Máte 10.výročí svatby? Přijďte si pro svůdné glamour fotky  a překvapte svého muže.
Vzpomínky pro vás zachycuji s láskou, taktem, trpělivostí a  optimismem. Stálé zákazníky si hýčkám.

Narozeninová párty ve fotoateliéru

Také vám přijde, že ten 1.rok utekl tak rychle? Vybavujete si jasně chvíli, kdy jste si vaše krásné miminko odnesla z porodnice, a najednou jsou tu 1. narozeniny. A protože 1.narozeniny jsou mega slavnostní, párty se musí plánovat a připravovat. Nápad, nechat svou rodinu zvěčnit na společných fotografiích, jde s oslavou ruku v ruce.

Jsou 2 možnosti, jak focení narozeninové oslavy uchopit. Jednak můžete fotografa pozvat na rodinnou oslavu k sobě domů a nebo s předstihem naplánovat focení v ateliéru a na narozeninové oslavě už rozdat všem babičkám a příbuzným nádherné elegantní fotoknihy jako dárek.

Věděli jste, že doma si nejčastěji vystavíme právě obraz své rodiny s dětmi kolem 1.narozenin? Proto se během narozeninového focení v ateliéru nefotí jen fotky s dortem a balónky, ale i úplně jednoduché nadčasové fotografie. Portrét rodiny v bílé košili, s úsměvem a jiskrou v očích. Protože ti důležití jste vy. I já se pokaždé v naší kuchyni dojímám, jak byl náš syn v 1 roce roztomilý. Obraz máme na plátně, přes celou jednu stěnu. A vůbec mi nepřijde, že už tam je 7 let. 

TVŮJ NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK ZAČÍNÁ ZDE

Rodinné focení v ateliéru v Praze

Přijďte i vy zachytit ty společné chvíle. Láska, soulad, štěstí, to je rodina. A skrze fotografie si je ve svých srdcích uchováte navždy. Obrazy v našich vzpomínkách časem blednou. Ať jsou sebekrásnější. Fotky jsou malý zázrak. Nevyblednou ani za 100 let. Naplánujte si rodinné focení. Vytvořme spolu nádhernou bublinu v čase. Nejen pro vás, ale pro vaše děti.

Ocenění pro Ateliér Šebestová
Petra Rose se se svými fotografiemi pravidelně umísťuje v celosvětových soutěžích. Největším úspěchem bylo umístění v TOP 10 v kategorii Rodinný portrét. V soutěži je přes 900 fotografů z více než 100 zemí z celého světa.

Vánoční focení rodiny je tradice

Také patříte k rodinám, které před Vánoci plánují rodinné focení? Nejkrásnější dárek pro babičky jsou fotky vnoučat. V tom se asi všichni shodneme. V Ateliéru Šebestová vzniká vánoční výzdoba již během října. Na vánoční rodinné focení se můžete objednávat vždy od září. Každý rok je v ateliéru výzdoba jiná, aby ti z vás, kteří chodí na vánoční focení pravidelně, měli vždy jiné prostředí i styling. Baví mně vymýšlet nové záběry, plné vánočních světýlek a pohodové atmosféry. Přijďte si i vy užít Vánoce s předstihem.

bottom of page