top of page

Portfolio svatebních fotek Petry Rose Šebestové

Svatební fotograf
je ta nejlepší investice

Spokojenost

15+ let

zkušeností

600+

vyfocených

svateb 

Rychlost

Náhledová

on-line galerie

už 2.den

po svatbě

Svatební kniha

Retušované

fotky v knize,

zbylé na usb

Doprava zdarma

Cena

balíčků

je včetně

dopravy

svatebni-fotograf-popovicky.jpg
svatebni-fotograf-sebestova.jpg

Petra rose a svatebnifoto.cz

Svatebnímu focení se Petra věnuje celou svou kariéru fotografa. S focením svateb začala hned po škole, z galerie jejích fotek je vidět 12 let praxe. Nejde jen o to, udělat 1 hezkou fotku ze svatby, do svého portfolia. Každý novomanželský pár dostane svou svatební knihu, plnou těch nejkrásnějších vzpomínek. Svatební kniha musí vyprávět příběh. A všechny fotky v ní, musí být uměleckým dílem. 

Plánujete svatbu? Potom vás budou zajímat ucelené galerie reálných svatebních párů. To je ta nejlepší inspirace i vizitka svatebního fotografa.

Fotky ať jsou příběhem

Představte si, že držíte v rukách svoje vysněné svatební fotoalbum. "Svatební album roku". Jak vypadá? Od kamarádek uslyšíte jen "Wau, vypadáš fantasticky!" Na fotkách vám to sluší. Záběry jsou ostré, hezky barevné a nápadité. To jsou dost dobré důvody proto, abyste si na svatební focení najali profesionála.

"Přeji si uchovat milou vzpomínku na náš den "D", s radostí ukazovat svatební album všem příbuzným i kamarádkám." často vyjmenuje budoucí nevěsta důvody, proč nechce ponechat svatební focení náhodě, nebo strýčkovi co si pořídil před měsícem novou digitální zrcadlovku.

Svatební fotky plné romantiky a úsměvů, s přirozeným světlem, fotky které vyprávějí příběh. Ale především fotky plné lásky. 

Klíč k vašemu srdci

Možná jste se potkali v tramvaji. Nebo vás oslovil, když jste si byli zahrát s kamarádkou tenis. Říká se, že internetová seznamka je o náhodě. Všechny situace spojuje jeden pocit. Váš budoucí manžel vás chytil za srdce. A vy víte, že až budete stát před oltářem, řeknete ANO. Intuitivní volba funguje i při výběru fotografa.

Svatebních portfolií koluje na netu obrovské množství. Jen v Praze najdete přes 100 svatebních fotografů. Z toho by se jeden zbláznil, všechny nabídky porovnávat. Koukněte do fotogalerie a dejte na lásku na první pohled. Každý fotograf má svůj originální rukopis. Fotky vás musí chytit za srdce.  

 Fotky co mají šmrnc, spontánní a nestrojené

V galerii fotografky Petry Rose Šebestové najdete fotky s příměsí glamour a fashion stylu z časopisů. Je to dané tím, že fotografka fotí ženám fotosety Boudoir a Glamour. 

A proč by měly mít vaše fotky ze svatby něco navíc? Technicky vpořádku má svatební fotografie 80% svatebních fotografů na trhu. Jenže vás by měla zajímat i řemeslná jistota fotografa. Kolik nafotil svateb. Jestli má fotograf asistenta. To vše vám ušetří moře času při svatební focení portrétů. Kdo by chtěl obětovat půlku svatebního dne na focení s nejistými výsledky?

Focení s Petrou vám ze svatebního dne ukrojí 1-1,5 hodiny času. Pohodlně a bez stresu.

Svým svatebním albem listujete už za 4 týdny od svatby

A za pár hodin poté už ukazujete svatební knihu svým příbuzným a známým. Těšíte se? Kromě papírové podoby fotek získáte samozřejmě i digitální podobu na usb flash. A krásné vzpomínky na váš pohádkový den vám doslova běží před očima. Proto je svatební fotograf ta nejlepší investice.

Fotograf nebo fotografka?

Co je lepší? Svatební fotograf nebo fotografka? Řada nevěst vnímá ženu ve svatební den jako konkurenci. Jenže to, že fotí žena má své výhody.

 • Na výsledných fotkách se usmívají muži i ženy 

 • Fotografka získává vždy na portrétování více času, ženich nehledá spřízněnou duši a utrpení

 • Lepší organizace skupinek, neslyší tolikrát od strýců,  že se fotit nechtějí a podobné průpovídky

 • Lepší cit pro detaily a pochopení pro záběry, které nevěsta v albu musí mít, cit pro emoční hodnotu snímku

 • Čas na všechno

 • Jedna z nejcennějších hodnot, kterou bude váš svatební den obsahovat, je ČAS. A je jen na vás, jak si svůj 

 • velký den naplánujete, jak si svatební harmonogram poskládáte. 

 • Aby svatební fotografie mohly vyprávět příběh, je nesmírně důležité věnovat fotografovi více časových úseku

 • v průřezu celého svatebního dne. Některé páry uvítají fotografování portrétů v jiný den než mají obřad, ale 

 • většina nevěst si nepřeje aby jí ženich před svatebním dnem viděl ve svatebních šatech. Proto se svatební

 • fotografie musí zvládnout v den D. 

 • Důležité je počítat s chvilkou na focení na přípravách ženicha, o trochu delším časem na přípravach nevěsty, poté vyhradit čas po obřadu na focení s přáteli, rodinou a jiné skupinové foto. Nejdůležitější jsou ale 1-2 časové bloky pro vás. Pro portrétování novomanželů.

 • Plánujete jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě, a to do nejmenších detailů. Přejete si, aby vše dopadlo podle vašich představ, všichni se dobře bavili. Za jeden jediný den utratíte nemalou částku a když se druhý den probudíte, svatební album bude kromě vašich vzpomínek to jediné, co vám z tak krásného dne zůstane. 

 • A proto je mým přáním zachytit vás na fotkách. Zachytit vaše emoce, dokonalost a krásu, vaší rodinu, a to nejlépe, jak jen dovedu.