top of page
  • Obrázek autoraFotografka Šebestová

Proč je důležité mít v ateliéru denní světlo

Aktualizováno: 21. 2.

Dobré osvětlení je jedním z nejdůležitějších kritérií pro dobrou fotografii, a světlo sluneční je zkrátka nenapodobitelné. Ideální je nepřímé rozptýlené světlo. Fotí se skrz okna na stinném místě, ale i ve slunečních paprscích, které vypadají velice přirozeně. A umělecky v protisvětle.


Velká okna v ateliéru

I když se většina fotoateliérů nachází ve sklepních prostorách, Ateliér Šebestová je umístěn v 8. patře. Kromě nádherného výhledu je prosvětlený okny do všech světových stran.

Záblesková světla jsou neodmyslitelným vybavením ateliéru, ale většina fotek v Ateliéru Šebestová vzniká právě a jen s krásným denním světlem. A odraznou deskou..


blondýnka na posteli, síTóvaný obleček, svůdná glamour póza
Svůdné glamour focení v ateliéru Šebestová

Známý prvorepublikový ateliér Langhanz se proslavil právě používáním denního světla. Fotky s e světlem z okna jsou nezaměnitelné. Každý fotograf má svůj vlastní rukopis a Petra Rose Šebestová, to jsou fotky plné světla, jemné, přirozené a svůdné.


Kdy se objednat?

Protože každou ženu, kterou v ateliéru přivítám, chci nafotit tím nejlepším možným způsobem a poskytnout jí ten nejlepší servis, objednávám Glamour focení na dopoledne. A s vizážistkou.

Proto doporučuji, vzít si na tenhle nevšední zážitek alespoň půl dne volna. Vizážiska vás promění, vytáhne z vás krásné ženské rysy, navlní vlasy do objemu. To vám dodá potřebnou sebejistotu. Navíc budete mít čas vypít si kávu, rozhlédnout se po ateliéru a promluvit si s fotografkou o výsledných představách.

Samotné focení už si budete užívat. S pózováním vám pomohu. Až budete odcházet, domluvte si na večer rande. Protože budete plná sebejistoty, krásně nalíčená, prostě žena činu.
bottom of page